Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dom traducyjny czy nowoczesny ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dom traducyjny czy nowoczesny ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • stefan085 13 gru 2013, 10:45
    Fajny artykuł http://muratordom.pl/budowa/przed-budowa/dom-tradycyjny-czy-budynek-nowoczesny-poznaj-opinie-architekta,13_11574.html
    Całkowicie się z nim zgadzam, a Wy ?

    Cytuj
  • AstaLawista 18 gru 2013, 21:35
    Nowoczesność dzisiaj miesza się z tradycją przymrużenie oka sama też tak starałam się urządzić swoje mieszkanie. Dlatego zatrudniłam do kuchni firmę Styl Dom Mix - zrobili mi fantastyczny projekt, sami wykonali oraz wyremontowali mi do tego kuchnię. Wszystko wygląda efektownie i jest funkcjonalne przymrużenie oka
    Cytuj
  • 20 gru 2013, 16:29
    Bardzo fajny projekt uśmiech a Jakie koszta ?
    Cytuj
  • artur_matejak 23 gru 2013, 12:18
    Ja osobiście preferuję domy nowoczesne, aczkolwiek sentyment jest także do domów już wszystkim znanych - drewnianych albo kanadyjskich.
    Cytuj
  • Meggi85 27 gru 2013, 13:05
    Mnie z nowoczesności podoba się najbardziej w opcjach budowy samowystarczalnych domów. Naczytalam się ostatnio na stronie PGE o oszczędzaniu energii i odnawialnych źródlach. Zastanawiam się nad domem, ale z systemem solarnym, wtedy nawet ogrzewanie może być podłogowe chociażby, a koszta będą znikome. Jeśli była by taka możliwość można też budować się w miejscach gdzie może już niedługo takie rozwiązania będą wprowadzane od ręki na całe osiela czy miasteczka. Biomasa, która da nam źródło energii kosztem tego co i tak jest przetwarzane.
    Cytuj
  • indonezja 30 gru 2013, 20:38
    zdecydowanie wolałabym pasywny czyli energooszczedny dom np taki jak tutaj [url=http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-energooszczedne]http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-energooszczedne [/url]są proste i przede wszystkim oszczedzam na rachunkach uśmiech jedyny minus? trzeba z głowa to zrobic bo jak ci pompa ciepla siadzie po kilku mc to bedzie trzeba pol ogrodka rozkopywać a to problem już jest uśmiech
    Cytuj
  • Bopczyk 2 sty 2014, 16:42
    Będąc świeżo przy budowie domu mogą powiedzieć, żę koszt wraz z wykończeniem domu trzeba szacować na 250 - 300 tysięcy zlotych..
    Cytuj
  • szarlottka 8 lip 2015, 22:54
    Ani ten ani ten. Jak dla mnie budowanie domu jest bez sensu. Przerażają mnie same koszty budowy a gdzie jeszcze wykończenie, umeblowanie? Lepiej już kupic mieszkanie. Na pewno lepiej wziąć kredyt na eM niż na dom.
    Cytuj
  • aserehe 11 lip 2015, 17:12
    Nowoczesny, tutaj nie ma się nad czym zastanawiac w ogóle uśmiech I koniecznie z nowoczesnymiultra ciepłymi oknami uśmiech Czytałam o bardzo innowacyjnych rozwiązaniach, wychodzę z założenia że jak już mamy się budować to raz a porządnie, a nie po łebkach przymrużenie oka
    Cytuj
  • 12 lip 2015, 9:44
    Jedno jest pewne: nowoczesny dom to drogi dom. Nowoczesny technicznie nie wykończeniowo oczywiście.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum