Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podgrzewany podjazd, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podgrzewany podjazd

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Tomatofan 24 gru 2010, 12:09
    A myślicie, że pod te rurki trzeba by jeszcze podłożyć jakąs warstwę izolacji? Czy tak na pisaek ubity ukladać? No i jak gesto te rurki?
    Cytuj
  • Manolito 24 gru 2010, 13:29
    Ja wbijalem takimi stalowymi drutami zawinietymi w pętelkę, po prostu przymocowane do rurek druty wbijałem w piasek. Izolację bym sobie podarował, nie ma to sensu.
    Cytuj
  • Raf1975 24 gru 2010, 14:24
    Ja nie mam podgrzewanego podjazdu, ale szwagier sam sobie zrobił, podłączony do płaszcza wodnego. Jest zadowolony, jak nie trzeba to nie używa, jak są opady to ręcznie uruchamia i mówi, ze za cały sezon kosztuje go to jakieś 200-300zł
    Cytuj
  • nafnafff 24 gru 2010, 17:44
    Dajcie spokój, ile trwa roztopienie śniegu na podjeździe? Pewnie co najmniej kilak godzin! A ja mam kwadrans gimnastyki z lopatą i podjazd odsnieżonyuśmiech
    Cytuj
  • Bancroft 24 gru 2010, 20:54
    Że nie wspomnę o ekologii!
    Cytuj
  • specjalistka 31 gru 2010, 14:01
    No właśnie, czy nie szkoda pieniędzy i powietrza na takie ekstrawagancje. Rozumiałabym jeszcze, gdybyś miał jakiś stromy podjazd.
    Cytuj
  • konto_usuniete_185063 1 sty 2011, 9:52
    znam lepszy sposób i bardziej efektywny. Zamiast wydawać krocie na ogrzewanie betonu czy kamienia zainwestuj w [url=http://www.favore.pl/264092_ekologiczna-sol-drogowa-szczecin.html]link[/url] takich klientów z podjazdami mamy dziesiątki. Fakt że będzie mokry ale bez śniegu i lodu.
    Cytuj
  • Drag 10 sty 2011, 16:30
    Kumpel ostatnio sobie coś takiego sprawił i jest super zadowolony. Tyle że on to ma posprzęgane z automatyką domową. Ale efekt jest piękny - nastawia sobie godzinę o której podjazd ma być podgrzany (jak wstaje do pracy itd) i wyjazd z domu wygląda tak jak latem. Jak mu się powrót opóźnia, to wysyła sms i to samo. Tylko przy wyjątkowo dużych opadach odśnieża ręcznie, bo szkoda płacić tyle za prąd, jak może to sam zrobić w kilka chwil. A z tą prądożernością nie jest źle, trzeba tylko wybrać odpowiednie maty, a oszczędność czasu z samego rana to skarb uśmiech
    Cytuj
  • panelfloor 24 mar 2011, 16:20
    Ma kolega racje. Jak ktoś ma trochę kasy na wydaniu to po co ma machać za każdym razem łopatą jak można w tym czasie zrobić coś fajniejszego. A z tym zbędnym luksusem co tu poniektórzy się wypowiadają to tak jak ta reklama w radiu czy w telewizji o kasetach magnetofonowych - słucham je słuchałem i będę słuchał , moje dzieci będą ich słuchały nie potrzeba mi żadnych nowoczesnych rozwiązań.
    Pozdrawiam wszystkich staromodnych i tych nowoczesnych ludzisków
    Cytuj
  • Drag 20 kwi 2011, 15:17
    Dokładnie tak. Jeśli tylko jest taka możliwość, trzeba sobie życie ułatwiać i uprzyjemniać. Tym bardziej że w dzisiejszych czasach wszelkich udogodnień jest co raz więcej.

    Byłem ostatnio gościem u w.w. kolegi, co prawda podgrzewania podjazdu już mi nie zaprezentował, bo śniegu już nie widać, ale jak zobaczyłem jak wygląda automatyka w domu to mi szczęka opadła. To jeden z tych tzw "inteligentnych domów". Muszę powiedzieć że sam się na coś takiego napaliłem, bo ten podgrzewany podjazd był tylko jedną z rzeczy którą zdecydowanie chciał bym mieć w własnym domu. Sporo tego, więc nie będę się rozpisywał, chyba że ktoś jest ciekaw to mogę mały skrót wrzucić.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum