Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podłogi z betony wylane żywicą

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podłogi z betony wylane żywicą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • drwitt 4 gru 2013, 14:27
    Hej, ktoś ma taki hicior w domu? Jak się sprawuje i jak wygląda to kosztowo? Drożej niż drewniana podłoga czy taniej? Pozdrawiam!
    Cytuj
  • mp-bud 4 gru 2013, 20:15     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:15, w całości zmieniany 2 razy)
    Profesjonalnie wykonane to droga impreza chociażby materiałowo i nie mówię tu o dostępnych żywicach w markecie bo na taką da gwarancję tylko ciemniak. Generalnie wzorów jest multum - można zrobić że wygląda jak wykładzina ale zanim się zrobi to trzeba sprawdzić posadzkę betonową pod względem twardości - większość jest za miękka ( a pęknięcia na żywicy to wizualna masakra szczególnie białej ) jak jest miękka a z miksokreta jest to trzeba utwardzacz, który jest diabelnie drogi. Jak się ma odpowiednie finanse to przy profesjonalnym wykonaniu jest się czym pochwalić.

    Co do porównania kosztowego z drewnem to nie ma porównania - żywica bije kosztem drewno. Tyko drewnem takich wzorów nie zrobisz.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • xahon 5 gru 2013, 9:53
    Metoda raczej droga, ale na lata, więc chyba warto zainwestować.
    Cytuj
  • drwitt 5 gru 2013, 10:47
    Hej, dziękuję Wam bardzouśmiech zależy mi na o efekcie "artystycznego nieładu". Gładziutka, przypominająca wykładzinę podobała mi się kiedyś. Problem polega na tym, że podłoga powinna być dobrze odizolowana od wilgoci i zimna. Deweloper zapomniał wylać pewnej warstwy ocieplającej w naszym mieszkaniu. Dzięki temu jest bardzo zimno plus mieszkanie znajduje się tuż nad nieocieplonym garażem. Zastanawiam się czy warto teraz to robić, czy poczekać, ocieplić garaż i dopiero się wziąć za piękną podłogę. Znacie jakieś firmy we Wrocławiu, które dobrze to zrobią? Jeśli to rozwiązanie na lata to chyba warto zainwestować. Najbardziej zależy mi na kuchni i łazience. Czy taka podłoga spełnia się w łazience? Chyba musi być łatwa w pielęgnacji uśmiech
    Cytuj
  • mp-bud 6 gru 2013, 18:35     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:16, w całości zmieniany 2 razy)
    Taka podłoga spełnia się wszędzie.
    Garaż musisz ocieplić.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • hasanna 9 gru 2013, 9:29
    Bardzo podoba mi się to rozwiązanie uśmiech , wygląda bardzo nowoczesnie uśmiech
    Cytuj
  • drwitt 9 gru 2013, 11:43
    Dzięki wielkie za pomoc uśmiech czy garaż może być ocieplony po wylaniu podłogi? Czy musi być przed?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: wizytówki kraków