Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Pożyczka na remont

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pożyczka na remont

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gomenz 11 kwi 2012, 21:53
    Wiosna pełna para to i remont mieszkania by się przydał. No i tu jest mój problem. żona mnie męczyła już tyle czasu, ale teraz jak ja będe mieć czas to kasy brakuje.
    Pomyśleliśmy o chwilówce bo od kilku osób słyszeliśmy że warto, ale jakie są opinie na forum ?
    Ktoś już pożyczał? Ciekaw jestem tego co się dzieje w przypadku np spóźnienia zapłaty raty..
    Cytuj
  • MariuszGarkowski 13 kwi 2012, 12:35
    Witam, pożyczki krótkoterminowe są idealnym rozwiązaniem w przypadku, kiedy pojawia się problem braku pieniędzy na drobne remonty, czy zakup sprzętu domowego. W sytuacji, kiedy pojawiają się problemy ze spłatą pożyczki, istnieje możliwość np. przedłużenia terminu jej spłaty.
    Cytuj
  • gomenz 13 kwi 2012, 20:42
    Czyli jak to ? W razie jakichś problemów poprostu dzwonię do was czy wysyłam jakiegoś maila i przedłużacie mi termin spłaty ? Tak to działa?
    Cytuj
  • MariuszGarkowski 16 kwi 2012, 11:01
    Witam, wystarczy przelać odpowiednią kwotę za przedłużenie terminu spłaty na nasze konto. W tytule przelewu proszę wpisać "opłata za przedłużenie ID Klienta [twój nr rejestracji]". Nie trzeba nas o niczym telefonicznie informować.
    Cytuj
  • anioleek 20 kwi 2012, 17:10
    A jak wygląda windykacja jeżeli nie wpłace tej powiększonej kwoty za zwłokę ale spłacę całą pożyczkę, tylko w późniejszym terminie nie informując o tym ??
    Cytuj
  • MariuszGarkowski 23 kwi 2012, 12:25
    Witam, ostateczne wezwanie do zapłaty wysyłane jest w 30 dniu zaległości. Do tego czasu mają Państwo możliwość spłacić jeszcze pożyczkę, ale z odsetkami za zwłokę. Jeśli nie spłacą Państwo kwoty w ciągu tych 30 dni, zostaje wysłane wezwani do zapłaty listem poleconym. Jak widać dajemy jeszcze czas na nieprzewidziane problemy, tak więc takie sytuacje są bardzo rzadko spotykane.
    Cytuj
  • bartos 26 kwi 2012, 21:30
    ja teraz zamiast remontu polecam wannę w wannie w łazience i chyba nawet bez pożyczki da się obskoczyć, albo wziąć raty bez odsetek w firmie wanna w wannie
    Cytuj
  • zylek 19 paź 2012, 13:05
    Lepiej brać pożyczkę niż wieczność czekać na remont. Zobaczcie
    Niestety na kredyt się długo czeka, a wymagania mają tak przegięte, że szkoda gadać ;/
    Cytuj
  • 19 cze 2013, 14:03
    Ja pożyczkę na remont brałem na szybka pożyczka przez Internet bez BIK. Tam zawsze jest sporo informacji o pożyczkach. Są też różne porównania, dzięki nim wiem na jakich firmach pożyczkowych można polegać
    Cytuj
  • maverick88 27 cze 2013, 11:55
    Chciałam wycenić nieruchomości i znajomy polecił mi. Dzięki temu systemowi udało się w łatwy i przyjemny sposób wykonać wycenę. Skorzystałam także z innych funkcjonalności tego systemu. Jest to naprawdę ciekawa sprawa.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum