Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Przeprowadzka w wielkim mieście

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Przeprowadzka w wielkim mieście

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AstaLawista 17 gru 2012, 23:06
    Zna ktoś firmę JAPA, która zajmuje się przeprowadzkami w Warszawie? Potrzebuję kogoś solidnego, konkretnego i dobrze zorganizowanego do pomocy w przeprowadzce Przeglądając ich ofertę na stronie, wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku. I uprzedzam wszelkie pomysły, żeby do tego wykorzystać brata, wujka czy swata - nie mamy z chłopakiem takiej opcji skrzywienie niestety skrzywienie
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 9:38
    Witam, ja mogę polecić firmę Fracht. Korzystałam z jej usług podczas przeprowadzki na Saską Kępę. Bardzo mili Panowie, szybki transport. Firma z długim doświadczeniem na rynku, więc nie powinno być żadnych problemów!
    Cytuj
  • VictoriaB 9 sty 2013, 15:25     (ostatnio zmieniony przez autora 9 sty 2013, 15:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Znam ich uśmiech Zamawialiśmy u nich przeprowadzkę firmy całej - sporo tego było bo mamy kilka biur, więc się panowie najeździli i nawnosili, ale wszytsko poszło bardzo dobrze.
    Cytuj
  • samuraj 2 lip 2013, 13:16
    Ja znam japę, bardzo dobra firma, solidna i uczciwe ceny. Myślę, że spokojnie można się na nią zdecydować.
    Cytuj
  • peana 19 sty 2015, 18:28
    Też ich kojarzę. Jest to chyba najpopularniejsza firma w Warszawie, do tego ma dobre opinie w sieci, także jeżeli się przeprowadzać, to oni są najlepszym wyborem.
    Cytuj
  • kieta 21 sty 2015, 12:14
    W Warszawie jest mnóstwo takich firm, bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego uśmiech
    Cytuj
  • kapciorek 22 sty 2015, 9:35
    A nie lepiej wynająć buda, skrzyknąć w sobotę paru znajomych i przeprowadzić się samodzielnie? Nie wiem, ile masz mebli i gratów, ale my zwykle przeprowadzaliśmy się sami... Jeszcze nigdy nie korzystałem z firmy przeprowadzkowej.
    Cytuj
  • goplaneczka 26 sty 2015, 17:20     (ostatnio zmieniony przez autora 5 lut 2015, 20:20, w całości zmieniany 3 razy)
    jak masz kolegów siłaczy to tak, ale kogo maja skrzyknąć np samotne matki albo emeryci? Jeśli chodzi o stolicę to ja polecam firmę [url=http://best-move.pl]best-move.pl[/url]
    uśmiech
    Cytuj
  • zylek 27 paź 2021, 10:20
    Adexim działa wzorcowo, nie ma żadnych problemów, zrealizowali dla nas dużą przeprowadzkę i wszystko poszło tak, jak chcieliśmy. Tematów do ogarnięcia było sporo, masa rzeczy. Najważniejsze, że już po kłopocie, całość załatwiona. A jakie są wasze doświadczenia?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Meble w mieszkaniu