Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

PURMAL Materiały budowlane i instalacyjne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

PURMAL Materiały budowlane i instalacyjne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • grzegorz_tukaj 2 kwi 2012, 22:25
    Hurtownia PURMAL została założona w kwietniu 1999 roku jako przedsiębiorstwo świadczące usługi dla rolnictwa. W okresie 10 lat następował rozwój firmy i w kwietniu 2008 roku rozszerzyliśmy działalność o branżę budowlaną.
    Obecnie domeną działalności firmy jest sprzedaż materiałów budowlanych oraz instalacyjnych. Chcemy sprostać wyzwaniu jakim jest sprzedaż przez internet. Jest to motywacja do dalszego działania w służbie dla klientów. Korzystamy z najnowocześniejszych materiałów i technologii obecnych na światowym rynku producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych.

    Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy szczegółowe konsultacje techniczne i finansowe, polecamy sprawdzonych wykonawców oraz zapewniamy kompleksową dostawę materiałów budowlanych i wykończeniowych.
    Jeżeli w naszym sklepie internetowym nie ma poszukiwanego przez Państwa wyrobu, to nie znaczy, że nie można go u nas kupić. Prosimy o przesłanie zapytania e-mailem lub skontaktowanie się przez telefon, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć podając cenę oraz termin ewentualnej realizacji.

    Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz wymagania. Nasi fachowcy, aby Państwu doradzić, czekają zarówno pod telefonem, jak i w naszej siedzibie.
    Zapewniamy Najlepszej klasy artykuły !

    Zapraszamy na zakupy !

    Cytuj
  • kifonda 7 lip 2015, 20:32     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lip 2015, 19:23, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja po materiały budowlane jeżdżę tylko [url=http://www.castorama.pl/produkty/budowa/izolacja/kleje-do-systemu-docieplen/klej-do-zatapiania-siatki.html]tutaj[/url]. Właśnie potrzebuję klej do zatapiania siatki w systemach ociepleń i wiem, że Castorama mnie nie zawiedzie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: systemy KOMANDOR