Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Schody drewniane, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Schody drewniane

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kor25 16 mar 2014, 15:43
    W końcu taki zakup ma być na lata uśmiech
    Cytuj
  • zylek 20 maj 2014, 15:35
    Schody Prudlika wybraliśmy dlatego, bo byliśmy pewni jakości - te same mają rodzice. Druga sprawa - zależało nam również na sensownym dopasowaniu stylu i to również się powiodło...
    Cytuj
  • Meblonista 22 maj 2014, 12:51
    Schody drewniane mają w sobie urok, tylko wiadomo, że trzeba wydać ciut więcej i być pewnym, że posłużą na lata.
    No i oczywiście trzeba dobrać odpowiedni kolor, aby nie było ogromnej różnicy pomiędzy podłogą.

    Poniżej załączam schody, które mi się bardzo podobają uśmiech
    Cytuj
  • basiaa_123 24 lip 2014, 9:51
    zdecydowanie najlepsze są schody drewniane. ja mam u siebie takei z firmy celmar i świetnie się sprawdzają uśmiech
    Cytuj
  • 24 lip 2014, 13:51
    Posiadam drewniane schody w domu i polecam. To spory wydatek ale inwestycja na lata.
    Szczególnie gdy dobierzesz coś ciekawego, a ofert jest teraz tak wiele.
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 13 sie 2014, 15:54
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • zylek 24 sie 2015, 13:41
    Szukajcie po ofertach Prudlika, już pisałem o tym, zróbcie sobie porównanie z innymi firmami - powinno się Wam udać dobrać coś sensownego, ale to kwestia nieruchomości i miejsca na wstawienie tej całej konstrukcji.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 8 paź 2015, 12:25
    A mogę zapytać czym czyścicie te schody? czy takie naturalne środki czystości się przydają?
    Cytuj
  • Glinka 12 lis 2015, 17:33
    Drewniane schody wyglądają stylowo w domu. Schody metalowe odbierają blask każdemu pomieszczeniu. W Prudlik widziałam spory wybór schodów drewnianych. Niebawem kończymy budowę domu- w planach mamy także instalację drewnianych schodów.
    Cytuj
  • kasiuniaa 25 lis 2015, 7:23
    Mnie najbardziej podobają się takie schody sosnowe jak [url=http://deinetreppe.de/]tutaj[/url]. Macie coś podobnego u siebie w domu?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum