Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Schody i oświetlenie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Schody i oświetlenie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • indonezja 9 gru 2013, 12:19
    mnie zawsze śmieszy : żarówki od osram uśmiech powiedz mi tylko czy oni robia też żarówki do taśm ledowych czy tylko do jakiś większych instalacji? ja zastanawiam się nad taką taśmą jak Tasma Grando RGB - i nie wiem czy lepiej taką czy zbyt pstrokato będzie i może wybrac jakiś ciepły biały kolor? Co myslicie?
    Cytuj
  • ElaW 9 gru 2013, 22:23
    Mnie gdy byłam mała bawiła ta nazwa, dziś gdy wiem, że osram to najlepszy producent żarówek to poza uśmiechem wywołuje to mój szacunek uśmiech. Musisz sobie dokładnie poczytać, dopasować do swoich potrzeb uśmiech
    Cytuj
  • bluesky 10 gru 2013, 10:03
    Przejrzyj ich ofertę na stronie internetowej, na pewno znajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.
    Cytuj
  • balusek 15 gru 2014, 18:53
    jeśli chodzi o budowę czy remont schodów, to zawsze według mnie należy pamiętać o tym aby odpowiednio je zabezpieczyć, czyli zapewnić dobrej jakości barierki czy balustrady, tak samo jak na balkonach.
    Cytuj
  • 16 gru 2014, 10:17
    A ty chcesz oświetlić schody czy balustrady bo już trochę zgłupiałem..
    Cytuj
  • tadeusz_lesien 12 lut 2015, 11:59
    Słuchajcie, korzystaliście z usług tej firmy - [url=http://www.schodykaser.pl]kliknij[/url]? Bardzo podobają mi się ich projekty i oferta, ale chętnie posłucham opinii. A może Wy polecacie jakieś inny firmy, jeszcze nic nie zdecydowałem, więc będę wdzięczny za każdą dobrą radę.
    Cytuj
  • tyrion 23 lut 2015, 12:36
    Przecież takie oświetlenie z tych taśm, to samemu można zrobić. Jak wszystko, czego potrzeba kupiłem w Perfektmarket. Mają tam zarówno taśmy, jak i od razu dobrane do nich zasilacze czy profile z zaślepkami. Wystarczy wszystko w domu złożyć i przytwierdzić do ściany, półki czy tam czego sobie chcecie. A zasilacz wpina się w gniazdko i po problemie!
    Naprawdę nie trzeba być elektrykiem ani geniuszem, żeby coś takiego samemu wykonać, tym bardziej, że są do tego instrukcje. No i na pewno koszt będzie dużo mniejszy niż w przypadku zlecenia tego firmie.
    Może więc warto pomyśleć o takim samodzielnym wykonaniu? W razie czego służę radą!
    Cytuj
  • marcinw84 23 lut 2015, 13:48
    Ja również proponuje oświetlenie Ledowe. Najlepiej wykonać samemu. Poszukać na aledrogo taśmy na metry do tego zasilacz, ładnie obudować i miód malina uśmiech
    Cytuj
  • Natsan 8 mar 2015, 10:33
    Na pewno dużo zależy od tego jakie mamy akurat wnętrze i jakie schody. Znajoma jakiś czas temu skończyła budowę domu ma piękny hol i schody wykonane z marmuru nie ukrywam, że wieczorem z ledami wygląda to bardzo ładnie i daje odczucie specyficznego klimatu. Pamir ma nawet w galerii jedno takie zdjęcie więc można sobie zobaczyć jak to mniej więcej wygląda- w każdym razie osobiście bardzo lubię takie delikatne klimatyczne światło. Moim zdaniem takie aranżacje robią najlepsze wrażenie na gościach i nie tylko.
    Cytuj
  • dagmara80 9 mar 2015, 15:57
    mi się podobają drewniane, solidne schody i do tego ciepłe, jasne oświetlenie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: pralka do zabudowy