Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Sposoby na kreta, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na kreta

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • demotywator 19 maj 2011, 18:07
    A ja słyszałem, że psie odchody powkładane w kretowiska skutecznie wypłaszają krety.
    Cytuj
  • KoKoszka 19 maj 2011, 18:56
    O nie! Na to się nie dam namówić. Nie będę biegać z psią kupą po ogrodzie. Hm to w sumie jeszcze nie jest ze mną tak źleprzymrużenie oka Hihi.
    Cytuj
  • megaloman 19 maj 2011, 19:51
    Może nauczyć psa żeby załatwiał swoje potrzeby w kretowiskowielki uśmiech
    Cytuj
  • Domatorres 19 maj 2011, 20:15
    Jeżeli chodzi o świece dymne to one wydzielają trujące gazy, w tej metodzie chozi raczej o to żeby kreta zgładzić. Ja poelcam swój sposób - sprawdzony. W otwory kopców wkladam kawałki surowego sledzia. I kret sie nie pojawia.
    Cytuj
  • speedy_gonzalez 19 maj 2011, 20:55
    świece i inne chemiczne środki są zabójcze, ale kto nie przeżyl inwazji kretów ten nie wie co znaczy być doprowadzonym do ostatezności! W zeszłym roku moja matka dostała rozstroju nerwowego na widok niszczejących efektów swojej pracy. Krety poryły wszystko wzdłuż i wszeż.
    Ale nastepnym razem w razie potrzeby wypróbowałbym sposób ze sledziami, jakie to mają być? Matjasy?uśmiech
    Cytuj
  • KoKoszka 20 maj 2011, 0:14
    Ja nigdy nie słyszałam o tych śledziach musze wypróbować. Domyślam sie, że to o takie całe sledzie chodzi? I pewnie zaczynaja dzialać po kilku dniach, jak już dobze zaśmierdnąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Domatorres 20 maj 2011, 7:14
    Zwykłe surowe sledzie w całości. Chodzi naturalnie o ich zapach.
    Cytuj
  • kaziu 20 maj 2011, 7:52
    A nie słyszeliście o jajkach? Ugotowane na twardo pzecina się na połówki i zakopuje w kretowisku. Gwarantuje, że kret ucieknie gdzie pieprz rosnie!
    Cytuj
  • yellowphone 20 maj 2011, 11:34
    O mamo, a moja babcia co roku po Wielkanocy zakopywała w rogach ogrodu ćwiartki jajka święconego. Zawsze się z tego śmiałam, myślałam, ze to jakiś zabobonwielki uśmiech Ale jak widać to była mądrośc ludowa w czystej postaci.
    Cytuj
  • KoKoszka 20 maj 2011, 14:30
    Myślicie, że musi być święcone?uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum