Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Urządzanie nowego domu / mieszkania, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urządzanie nowego domu / mieszkania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Liczi 20 maj 2013, 21:14
    Witam, niedługo czeka mnie przeprowadzka do nowego mieszkania. Jednak wcześniej konieczny będzie gruntowny remont. Macie jakieś ciekawe pomysły na urządzenie pokoju czteroletniej dziewczynki. Od tygodni szukam inspiracji na [url=http://]aranżacje pokoju dziecka[/url]. Moja niunia chciałaby mieć bajkowy pokój. Obecnie jest wielka fanką zwierzaków z Madagaskaru. Może doradzilibyście mi jak wyczarować idealny, przytulny pokój. Pozdrawiamuśmiech
    Cytuj
  • emgielka 23 maj 2013, 14:07
    Jeśli chodzi o meble kuchenne to chyba każdy się ze mną zgodzi, że najlepiej zainwestować w meble na wymiar. Trudno jest kupić takie gotowe zestawy pasujące do wnętrza. Czasami zdarzają się fajne promocje na meble w różnych sklepach, więc warto śledzić, aby nie przegapić.
    Cytuj
  • agika37 26 maj 2013, 9:41
    Fajnie jest urządzać swoje nowe mieszkanie, warto zainwestować w solidne meble kuchenne i dobry [url=http://] sprzęt AGD[/url] do zabudowy, w końcu to inwestycja na wiele lat
    Cytuj
  • zlotyklos 20 cze 2013, 10:17
    wiecie tak sobie myślę, że z jednej strony urządzanie własnego mieszkania może dać dużo frajdy, ale niestety z drugiej jest tak, że jest dość wymagające. Na pewno na początek się trzeba zastanowić nad tym, jaki styl będzie nam najbardziej odpowiadał, a potem zacząć to wcielać w życie. Ale też warto szukać fajnych miejsc, gdzie można się zaopatrzyć w meble i dodatki, bo to one nadają charakter całości.
    Cytuj
  • basker 20 cze 2013, 12:59
    Dużo ciekawych wzorów ceramiki, baterie, mebli znajduję na aranżacjach w internecie. Chciałam zatrudnić architekta wnętrz to za samo doradztwo zarządał 7000zł
    Cytuj
  • hanka100 22 cze 2013, 12:20
    Swojezdanie napisał:Po co korzystać z pomocy projektantów wnętrz i jeszcze dodatkowo wydawać na to pieniądze? Sami znamy najlepiej nasz gust, więc sądzę, że każdy potrafi połączyć ładne z funkcjonalnym i stworzyć wnętrze, w którym będzie się dobrze czuć :-)
    Moim zdaniem projektanci wnętrz są potrzebni osobom, którym po prostu nie zależy na wyglądzie, albo którzy nie mają wyobraźni. Dla mnie osobiście wystrój mieszkania jest przygodą i wolę robić to sama. Wiadomo, że jest trudniej, bo trzeba wszystko samemu mierzyć, szukać, zamawiać i się denerwować. Największą przygodę to miałam z meblami. Kupiłam z renomowanej firmy, a kiedy doszło do składania okazało się, że wymiary nie zgadzają się z tymi podanymi w katalogu. Nic nie pasowało według mojego planu. Musieliśmy je oddać, ponieważ cała koncepcja poszłaby w łeb. Szczerze mówiąc wolę kupować w internecie meble, tam przynajmniej sprzedawcy dbają o klientów, bowiem jest tak wielka konkurencja że nie odważają się na oszustwa. Osobiście polecam ten sklep z tanimi meblami drewnianymi, z buku i sosny, kupiłam u nich meble do sypialni i przedpokoju i wszystko ładnie do siebie pasowało. Dostałam po prostu to co zamówiłam uśmiech
    Cytuj
  • zott 24 cze 2013, 12:12
    Projektuje swoje mieszkanie i koleżanka poleciła mi meble marki TORUS. Chciałam aby mój dom był w stylu nowoczesnym. W meblach marki Torus na uwagę zasługuje nowoczesne wzornictwo A co ciekawe wszyscy w firmie są stolarzami z zawodu jak i z powołania, doświadczenie projektantów zarówno designerskie jak i techniczne.
    Cytuj
  • maverick88 27 cze 2013, 11:53
    Od jakiegoś czasu przeglądałam strony w poszukiwaniu wyceny nieruchomości. Po długich poszukiwaniach znalazłam ciekawą stronę. Jest to ciekawy system do wyceny nieruchomości, ale także raportów i ratingów.
    Cytuj
  • Rajkima 9 lip 2013, 14:37
    Proponuję wynająć projektanta wnętrz. Znam osobę, która właśnie przy takiej pomocy urządziła swoje mieszkanie i efekt jest naprawdę powalający.
    Cytuj
  • basker 17 lip 2013, 10:39
    Przy urządzaniu mieszkania radze się znajomych lub szukam aranżacji w internecie. Obecnie jestem na etapie remontu łazienki i
    trafiłam na ciekawą informację jakie wytrzymałe mogą być stelaże podtynkowe. Zastanawiam się nad zakupem takiego,
    ponieważ będzie on schowany pod glazurą i może warto zainwestować w jego zakup.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum