FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ważne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mb-200205 22 lip 2012, 6:45
    witam chciałbym ostrzec ludz przed oszustem-Andrzej Zawistowski prowadzi firmę budowlaną pod nazwą Andrex-bud.nikomu nie Zyczę współpracy z tym gościem wydyma na kasę każdego płacz
    Cytuj
  • Cinkos1 27 lip 2012, 9:51
    Proszę o informację, w jakich okolicznościach ANDREX-BUD i dlaczego ta firma oszukała Pana. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ też myślę nad współpracą z tą firmą.
    Cytuj
  • mp-bud 29 lip 2012, 16:51     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 19:57, w całości zmieniany 2 razy)
    Jak jest problem to zawsze go można rozwiązać sądownie. Jeśli się wypisuje na forach i podaje imię i nazwisko to powinno się też dla porządku i uczciwości podać swoje. Prawda jest taka: na rynku z racji coraz większej liczby ludzi budujących się potrzeba coraz więcej wykonawców i tu swój raj znaleźli różni cwaniacy próbujący się na tej sytuacji wzbogacić. Ale proszę pamiętać, że to Klient decyduje który wykonawca u niego wykona prace i nie oszukujmy się decyduje cena usługi a w większości przypadków Inwestor nawet się nie fatyguje na poprzednią robotę danego wykonawcy. Drodzy Inwestorzy sprawa jest prosta najpierw trzeba pojechać na obecny remont danej ekipy i zobaczyć kto i co robi a nie później wylewać żale na forach.


    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • Gmarcin 20 sie 2012, 14:21
    Dlatego ja wolę zapłacić trochę więcej i mieć sprawdzonych ludzi i fachowców. W zeszłym roku fachowcy z autoryzowanego wykonywali u mnie montaż kotłów gazowych i ani przez myśl mi nie przeszło, żeby zatrudniać jakichś "fachowców" z gazety czy ulotki wiszącej na słupie. Jasne, pewnie można wyrwać ofertę trochę taniej, ale jak widać można trafić też tak jak autor tematu :/
    Cytuj
  • mp-bud 21 sie 2012, 21:19     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Z tą autoryzacją to tez loteria. Na wielu robotach miałem do czynienia z tzw. ekipami autoryzowanymi, które dawały plamę jak małe dzieci począwszy od autoryzowanych parkieciarzy a kończąc na automatyce. Dziś nasza branża to loteria. Jedynym tak naprawdę sprawdzonym sposobem jest przyjazd Klienta na inwestycję wykonywaną przez daną ekipę do tego spotkać się z ich obecnym Klientem to daje pogląd i pewność wykonawstwa.
    Nikomu nie polecę autoryzowanego serwisu firmy x, w którym kiedyś naprawiałem samochód - to tak na marginesie.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • katakumby2012 10 lis 2012, 23:21
    Podobnie nie polecam zakładu remontowo- budowlanego Jarosław Staszak, poprzednio Poznań obecnie Pobiedziska. Nie ma rzeczy których nie są w stanie zniszczyć ci partacze. Po tysięcznej poprawce , mogą być następne a i tak nadal żle. Brak narzędzi, a twoje prywatne zniszczą smutny. Reasumując pieniądze wyrzucone w błoto !!!!!!!!! płacz
    Cytuj
  • brill3r 13 lis 2012, 11:08
    Moment, nie rozumiem, dlaczego w ogóle zatrudniać ekipę, która nie ma nawet narzędzi?
    Mogą nie mieć swoich, mogą pożyczyć, ale muszą być gotowi do pracy...
    Cytuj
  • xlops 13 lis 2012, 11:53
    Dużo jest niestety takich firm budowlanych, które zatrudniają, obiecują gruszki na wierzbie, a jak przychodzi dzień zapłaty to uciekają z pieniędzmi. Dlatego najlepiej się zabezpieczyć w sposób taki, że każdego dnia w pracy robi się zdjęcie jak się pracuje i w przypadku nie zapłacenia kasy idzie się do inspekcji pracy, która powinna w tym przypadku zainterweniować.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum