Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wystawa Barwy natury oczami ptaka" pod patronatem Śnieżki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wystawa Barwy natury oczami ptaka" pod patronatem Śnieżki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aveex 16 sty 2014, 12:03
    10 stycznia 2014 roku, w Galerii Nierzeczywistej w Rzeszowie odbył się wernisaż, otwierający wystawę inspirujących zdjęć autorstwa artysty, fotografika i dziennikarza – Piotra Krupy. Patronem honorowym wystawy, którą można oglądać do 7 lutego, jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.
    Zaprezentowana w rzeszowskiej galerii wystawa przedstawia wykonane z perspektywy „lotu ptaka" fotografie rzek, cieków i zbiorników wodnych. Widziane z góry, układają się one w niezwykłe formy, przywodzące na myśl prawdziwe, nierzadko abstrakcyjne obrazy malarskie. Większość widocznych na zdjęciach krajobrazów to pejzaże z województwa podkarpackiego, rodzinnego regionu Piotra Krupy. Wszystkie fotografie zostały wykonane podczas lotu na motoparalotni. – Szybując w przestworzach od zakoli rzecznych, przez pagórki leśne, jeziora, aż do mórz, rejestruję świat przez pryzmat oczu ptaków. Podczas mojej podróży często włączam muzykę, która mnie inspiruje i wpływa na plastykę, malarskość i odrealnienie moich fotografii. Efektem mojej pracy są cykle zdjęciowe, które mam przyjemność zaprezentować – tak autor opisuje swoje prace oraz proces ich powstawania.
    Patronat honorowy nad ekspozycją „Barwy natury oczami ptaka" objęła FFiL Śnieżka SA, od lat dostarczająca wysokiej jakości farby i inne wyroby z zakresu chemii budowlanej. W ofercie rozwiązań marki Śnieżka znajduje się kolekcja farb Śnieżka Barwy Natury, która – podobnie jak zaprezentowane na wystawie prace – inspirowana jest pięknem i bogactwem otaczającej nas przyrody. Tak, jak fotografie autorstwa Piotra Krupy, kolory z palety Śnieżka Barwy Natury zachwycają i zaskakują swoją różnorodnością, pozwalając na stworzenie barwnej aranżacji wnętrza o niepowtarzalnym charakterze.
    Zapraszamy do oglądania wystawy!
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum