Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak oszukać fotoradar ?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak oszukać fotoradar ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • malicja 13 sie 2010, 16:35
    Może zamiast tego kombinowania łatwiej byłoby zwolnić wielki uśmiech
    Cytuj
  • adi_84 13 sie 2010, 20:28
    malicja napisał:Może zamiast tego kombinowania łatwiej byłoby zwolnić wielki uśmiech
    Pracuję jako przedstawiciel handlowy. Czasem muszę przycisnąć, bo inaczej w pracy spędzałbym 24 godziny na dobę. W trasie naprawdę dobrze spisuje się CB radio, a jako dopełnienie sat-nav z zaznaczonymi fotoradarami.
    Cytuj
  • ragik 13 sie 2010, 21:18
    Najłatwiejszym sposobem na oszukanie fotoradaru jest zasłonięcie tablicy rejestracyjnej. Z tego co wiem, to za zasłanianie tablic grozi 100 zł mandatu i 0 punktów karnych wielki uśmiech
    Cytuj
  • kisanka 13 sie 2010, 22:16
    Pomysł z zasłonięciem tablic jest całkiem niezły. Jeżeli rzeczywiście nie przyznają za to punktów karnych, to chyba wypróbuję tą metodę wielki uśmiech
    Cytuj
  • certyfikatlicencja 27 sie 2010, 8:28
    ragik napisał:Najłatwiejszym sposobem na oszukanie fotoradaru jest zasłonięcie tablicy rejestracyjnej. Z tego co wiem, to za zasłanianie tablic grozi 100 zł mandatu i 0 punktów karnych wielki uśmiech
    Samo zasłonięcie tablicy nic nie da jeżeli jest jeszcze naklejka na szybie z numerem rejestracyjnym i na zdjęciu też ją widać. No chyba że tak się ją naklei żeby wycieraczka ją zasłaniała uśmiech
    Cytuj
  • samuraj 4 lis 2010, 21:27
    Jeśli ktoś chce się ustrzec przed mandatem i punktami karnymi za przekroczenie prędkości, to powinien zainwestować w coś takiego http://www.sklep.hadron.pl/cat-pl-16-Antyradary.html dobry i sprawdzony sprzęt, a do tego można znaleźć model na każdą kieszeń. Myślę, że to powinno znacznie ograniczyć niechciane wydatki przymrużenie oka Ale warto też pamiętać, że z prędkością nie ma co przesadzać, bo to się może tragicznie skończyć.
    Cytuj
  • Barnaba56 4 lis 2010, 22:47
    za oszukiwanie radaru grozi kara.
    Cytuj
  • aleksander_wielki 4 lis 2010, 23:28
    A słyszeliście o Emilu, który jeździ po Polsce i na własną rękę próbuje udowodnić, że niektóre radary się mylą? uśmiech
    Cytuj
  • joanna_ebe 16 lis 2010, 15:56
    Hehe, mówią o nim polski Zorro naszych dróg...
    Moim zdaniem to świetna inicjatywa, nikt o tym nic nie mówi, a warto. Jak się okazuje kont ustawienia kamery względem jezdni ma znaczenie. Mała zmiana i fotoradar wykazuje nawet do 30 km większą prędkość. Za oszukiwanie fotoradaru grozi kara, ale nie ma problemu, jeśli to fotoradar nas oszuka...
    Brawo Emil!!! Oby więcej Polaków wzięło z niego przykład...
    Cytuj
  • zsp 30 lis 2010, 14:48
    joanna_ebe napisał:Jak się okazuje kont ustawienia kamery względem jezdni ma znaczenie. Mała zmiana i fotoradar wykazuje nawet do 30 km większą prędkość.
    Myślę, że gdyby fotoradary rzeczywiście tak przekłamywały, to już dawno byłaby gruba afera w tym temacie.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum