Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Wózek widłowy - jaki i gdzie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wózek widłowy - jaki i gdzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • D_Bukala 27 mar 2013, 12:03
    Chciałbym zakupić kilka sztuk wózków widłowych, przeznaczonych głównie do pracy w magazynach. Udźwig około 2 - 2,5 tony, jazda po betonie, niewielkich rozmiarów. Co polecacie?
    Cytuj
  • Klatka 28 mar 2013, 13:16
    Polecam coś z Clark-a, u nas w firmie mamy kilka takich wózków i już parę lat jesteśmy zadowoleni. W opisywanych przez Ciebie warunkach chyba najlepiej sprawdzi się C25C albo GEX25, obydwa mają fajną sterowność i nadają się do jazdy po betonie. Ale skłaniał bym się raczej ku pierwszej opcji.
    Cytuj
  • Tranns 28 mar 2013, 14:11
    Też słyszałem o tej marce, znajomy mówił, że ma clarka już parę lat i jest bardzo zadowolony.
    Cytuj
  • D_Bukala 28 mar 2013, 14:32
    Klatka napisał:Polecam coś z Clark-a, u nas w firmie mamy kilka takich wózków i już parę lat jesteśmy zadowoleni. W opisywanych przez Ciebie warunkach chyba najlepiej sprawdzi się C25C albo GEX25, obydwa mają fajną sterowność i nadają się do jazdy po betonie. Ale skłaniał bym się raczej ku pierwszej opcji.
    Dzięki za radę, teraz rodzi się pytanie gdzie? Myślę, że wolałbym kupić jakiś używany sprzęt, ale w dobrym stanie. Opłaca się, czy lepiej zainwestować w nowe wózki? Po za tym na pewno chciałbym zależy mi na sprawdzonym sklepie.
    Cytuj
  • Mr_Nowak 2 kwi 2013, 9:15
    Z tego co wiem firma Suret handluje zarówno nowymi jak i używanymi wózkami widłowymi. Mają duży wybór i zawsze można porównać cenę i sprawdzić co wychodzi korzystniej. A z wózkami tak jak z samochodami, jasne, że można kupić nowy z salonu ale też trzeba za to zapłacić.
    Cytuj
  • Pavlo35 11 kwi 2013, 13:52
    na twoim miejscu, jeśli chodzi o Suret, wziął bym używane wózki, różnica żadna od nowych, a cena tańsza, no chyba, że cię stac na nowy tabor - Clarki są nie do zajeżdżenia przymrużenie oka
    Cytuj
  • Swojezdanie 17 kwi 2013, 9:17     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2013, 9:18, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja słyszałam, że najlepsze są wózki firmy JUNGHEINRICH, najlepsze kursy na wózki widłowe odbywają się właśnie przy użyciu tych pojazdów, więc coś w tym musi być... Używane wózki to dobry pomysł, bo cena o wiele niższa, tylko nie bierz nic, co ma więcej niż 5 lat, bo Ci się to rozsypie język
    Cytuj
  • VictoriaB 19 kwi 2013, 14:27     (ostatnio zmieniony przez autora 19 kwi 2013, 14:27, w całości zmieniany 1 raz)
    A może powiesz nam jakie masz fundusze? Ile chcesz przeznaczyć na te wózki? Nie trzeba kupować od razu nowych, można poszukać używanych wózków widłowych - sporo firm sprzedaje takie sprzęty, na pewno taniej wyjdzie, niż kupowanie nowych, to ważne, zwłaszcza jeśli Twoja firma jest na starcie.
    Cytuj
  • asasyn 23 wrz 2013, 10:01
    a gdzie można rozglądać się za osprzętem do wózków??
    Cytuj
  • agu34 25 wrz 2013, 13:21
    Rewelacyjny osprzęt do wózków widłowych mają w Heat-Met. Dealer, u którego się zaopatruje, zaproponował mi ich sprzęt. W zeszłym sezonie sprawiliśmy sobie pług, żeby nie trzeba było odśnieżać łopatami. A zaraz po zimie kupiliśmy, tej samej firmy, 2 łyzki do wózków. Póki co działają bez zarzutu.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Oceny samochodów