Favore.plForumSprzęt elektroniczny, fotografia

Telewizor LCD / LED 40 - 42cal. do 3, 5 tys.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Telewizor LCD / LED 40 - 42cal. do 3, 5 tys.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • neah 5 cze 2012, 19:39
    Witam, mam na oku ten telewizor

    chciałbym spytać czy wg was powinienem go kupić, czy czegoś mu brakuje? może jest jakiś inny, lepszy telewizor (40-42 cale) w podobnej cenie? jaki byście polecali?
    Cytuj
  • neah 5 cze 2012, 20:25
    PS: powyższy model jest także dostępny z dwiemaparami okularów 3d za 2999zł.

    znalazłem też inne modele, które rozważam:

    Cytuj
  • Mariusz02 23 sie 2012, 12:32
    Ja mogę Ci polecić TV, który mam od niedawna i pod względem jakości obrazu i dźwięku jest rewelacyjny.
    Jest to PHILIPS 42PFL4007H/12 i kupiłem go za 2300 w necie. Ma też smart tv, czyli dostęp do internetu, mnóstwo aplikacji i możliwość sterowanie tv za pomocą smartfona. Myślę, że jak za 42' i technologię z najwyższej półki to cena jest naprawdę atrakcyjna.
    Cytuj
  • aniechto 6 wrz 2012, 10:02
    ja mam samsunga według mnie są najlepsze, ale to moje zdanie i mam fajny model 43 cale w bardzo dobrej cenie TV 3D SAMSUNG PS43E490 +2 x Okulary 3D GRATIS
    Cytuj
  • Mariusz02 17 paź 2012, 14:21
    Chyba i tak najtaniej wychodzi zakup w necie no i wygodniej bo dostawa do drzwi. Poprzedni tv dźwigaliśmy z żoną a miał tylko 37"... Tego ostatniego philipsa byśmy na pewno nie dali rady, choć szczerze powiem, że trochę mieliśmy stracha czy panom gdzieś po drodze nie wypadł, więc bardzo dokładnie go sprawdzaliśmy.
    A odnośnie różnic w cenach to się zgadzam. Sięgają często nawet kilkuset złotych przy droższych sprzętach, nie mówiąc oczywiście o promocjach.
    Cytuj
  • kahher 18 paź 2012, 10:51
    Ten, który podałeś nie jest zły, a i cena jest bardzo atrakcyjna uśmiech

    Cytuj
  • Marta30S 13 gru 2012, 11:36
    I co kupiłeś?
    Też myślę, że te telewizory LED co wymieniłeś są bardzo ok - ja bym tylko sprawdziła czy nie dostaniesz taniej gdzies identycznych (porównywarka czy cos), jednak zawsze tu stówa tam stówa i masz na bak paliwa) uśmiech
    Cytuj
  • moneymaker913 22 sty 2013, 12:44
    Tez jestem na etapie szukania dobrego TV i trafilem na taki sprzet Co o tym myslicie ??
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 27 sty 2013, 17:19
    Moneymaker co tu dużo myśleć - tv o którym piszesz jeszcze nie jest na rynku w sprzedaży,
    więc nie ma o czym debatowaćuśmiech Pozostaja "zwykłe" telewizory LED bez cudów wianków, ale z opcjami, które już są, więc można kupićuśmiech
    Cytuj
  • ZychuPL 31 sty 2013, 14:09
    OLED to kosztuje...nie wiem..nawet ile to może kosztować!!! na pewno liczba 5 cyfrowa
    Cytuj
Sprzęt elektroniczny, fotografia - dyskusje na forum