Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

DOBRA szkoła francuskiego w Warszawie i okolicach

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DOBRA szkoła francuskiego w Warszawie i okolicach

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • natka_pietruszka 27 gru 2011, 11:11
    Czy jest ktoś w stanie mi polecić dobrą szkołę francuskiego, gdzie lektorzy stawiają nie tylko na teoretyczną wiedzę, ale i praktyczną? Fajnie by było gdyby lektorzy byli naprawdę zaangażowani w przekazanie wiedzy. Uczyłam się wcześniej w Empiku angielskiego i zajęcia wyglądały mniej więcej "przyjść - wysiedzieć swoje - wyjść", a na moje "nie rozumiem tego" słyszałam odpowiedź "przechodzimy dalej...". Nie chcę uogólniać, być może tylko mój lektor był takim strusiem pędziwiatrem, ale uraz pozostał.
    Francuskiego chyba nie dam rady nauczyć się sama z materiałów? Jak myślicie?
    Cytuj
  • whitered 30 gru 2011, 13:04
    Francuski jest trudny, nie wiem czy dasz radę, chyba, ze super bystra jesteś wielki uśmiech
    W Warszawie obok siedziby Towarzystwa Przyjaźni Polsko - Francuskiej jest mała, kameralna szkółka do której chodziłam dwa lata. Chodziłam na zajęcia indywidualne, które pasowały mi idealnie. Ale są też tam grupy, malutkie, bo 3-4 osobowe. Szkołę wspominam bardzo ciepło, z lektorami i uczniami żyło się jak z rodziną. No szkolnictwo było super, a ceny z tego co pamiętam w miarę niskie przymrużenie oka Nie chcę spamować, ale wpisz w google Szkoła Języka Francuskiego Bracka i powinno Ci wyskoczyć. Jak chcesz się dowiedzieć więcej, np. jak wyglądały zajęcia to pisz śmiało. uśmiech
    Cytuj
  • natka_pietruszka 5 sty 2012, 15:34
    Whitered, wiesz, że jesteś kolejną osobą, która proponuje mi tą Szkołę? Moja koleżanka ze studiów chodziłam tam na kursy przed maturą i także wspomina tą szkołę z zadowoleniem. Myślę, że warto jej się przyjrzeć. Dzięki wielkie za odpowiedź.
    Cytuj
  • syla89 24 wrz 2013, 11:13
    Hej, ja polecam Lang ltc, chodzę tam od 4 semestrów! Zrobiłam ogromne postępy. Super lektorzy i ciekawa cenowo oferta. Szkoła jest na al. Niepodległości, więc dobry dojazd z każdej części Warszawy. Szkoła jest fajna sama w sobie, bardzo przyjemny klimat i miłe wnętrze uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum