Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kurs pisania wniosków unijnych

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs pisania wniosków unijnych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • barbara_k 28 lip 2010, 14:07
    Zastanawiam się nad rozszerzeniem swoich kompetencji o pisanie wniosków o dotacje z UE. Czy ktoś się orientuje ile trawa taki kurs i jakie są ceny?
    Cytuj
  • marsjanin 29 lip 2010, 21:59
    Znajomy odbył taki kurs jakoś pare miesięcy temu, w Poznaniu. Kurs jednodniowy, kosztowało go to jakieś 500PLN jeśli dobrze pamietam. Był ogólnie zadowolony, bo na kursie mówili nie tylko o tym jak pisać te wnioski, podawali też inne przydatne informacje.
    Cytuj
  • alpaka 30 lip 2010, 0:04
    Jeśli chcesz zdobyć wiadomości tylko na swój użytek, to poszukaj jakiegoś kursu na favore na przykład, jest teraz tyle firm szkoleniowych, więc raczej nie powinnaś mieć z tym problemu. Chyba, że chciałabyś wykorzystać później te umiejętności w pracy. Polecam wtedy iść na studia podyplomowe z takiego kierunku. Wiadomo, że wyjdzie dłużnej i drożej, ale na pewno szybciej zostaniesz zatrudniona niż po zwykłam kursie.
    Ja skończyłam podyplomowo kierunek Pozyskiwanie i Rozliczanie Funduszy UE w prywatnej szkole i jestem bardzo zadowolona. Nauka trwała 9 miesięcy, wyszło jakieś 10 zjazdów. Naprawdę sporo się nauczyłam, było wiele przykładów, zawsze można było zapytać kogoś, kto w tym siedzi nie od dziś.
    Cytuj
  • aleksander_wielki 30 lip 2010, 6:02
    alpaka ma rację! Nie da się nabyć takiej wiedzy w 1 dzień. Taki kurs to chyba dla tych, którzy potrzebują papierka, a siedzą w tym od dłuższego czasu. Z tymi wnioskami trzeba naprawdę dużo ogarnąć, żeby mieć o nich pojęcie.
    Nic dziwnego, że tyle wniosków jest ciągle odrzucanych, skoro piszą je ludzie po jednodniowych kursach. Jak chcesz w tym siedzieć to idź na studia podyplomowe, akurat niedługo zacznie się nowy semestr, to możesz już powoli się rozglądać uśmiech
    Cytuj
  • anka212 30 lip 2010, 7:45
    Nie zgodzę się do końca. Ja zrobiłam taki kurs, trwał trzy dni. Na koniec uzyskałam tytuł Specjalista ds pozyskiwania funduszy unijnych( Projekty Inwestycyjne ). Bardzo dużo się na tym kursie dowiedziałam, prowadzili go profesjonaliści, zwracali uwagę na najważniejsze kwestie, podali konkretną literaturę. Przyznam, że rozeznanie się w temacie zajęło mi trochę więcej czasu, ale byłam w stanie to sama zrobić, doczytać, poszukać. Najważniejszym "egzaminem" był dla mnie mój własny wniosek, który wypełniłam i został przyjęty. Teraz pomagam znajomym, jak mają wnioski do wypełnienia i też nikt nie narzekał.
    Na pewno taki kurs zrobisz dużo szybciej i taniej niż studia podyplomowe.
    Cytuj
  • Moj_Biznes 27 paź 2010, 11:30
    Do anka212. Czy mogłabyś podesłać bliższe informacje nt. takiego kursu?
    Cytuj
  • annajak7 18 gru 2010, 11:52
    Anka212 ma rację. Kursy kilkumiesięczne albo podyplomówki z zakresu pozyskiwania dotacji to przesada - potrzeba dużo czasu i pieniędzy. Ja sama uczestniczyłam w kursie czterodniowym organizowanym przez firmę EDOOR. Było to niecały rok temu, a do tej pory napisałam już z powodzeniem 5 projektów dla moich klientów! wielki uśmiech Jestem zachwycona, bo na szkoleniu nauczyłam się jak trzeba postępować, żeby poradzić sobie z każdym wnioskiem w oparciu o wytyczne. Zdobyłam tytuł [url=http://www.edoor.edu.pl/szkolenia/76-specjalista-ds-pozyskiwania-funduszy-unijnych.html]Specjalisty ds. pozyskiwania funduszy unijnych[/url] - projekty inwestycyjne. Mają też jednodniową wersję tych warsztatów, ale to chyba bardziej dla kadry kierowniczej. Teraz planuję odbyć szkolenie z pisania projektów miękkich z EFS. Myślę, że zgłoszę się do tej samej firmy - są świetni uśmiech
    Cytuj
  • asia_2610 7 lip 2011, 9:55
    Zgadzam się. Ja uczestniczyłam w jednodniowym kursie pisania wniosków i wiele się nauczyłam! Tak jak annajak7 odbyłam ten kurs w firmie EDOOR. To nie prawda, że w jeden dzień nie da się niczego nauczyć.. Trzeba po prostu znaleźć odpowiednią i profesionalną firmę, która posiada odpowiednio wykwalifikowanych trenerów. Szczerze polecam firmę EDOOR. Szkolenie w całości spełniło moje oczekiwania, a można powiedzieć że nawet je przerosło, nauczyłam się prawidłowego pisania wniosków pod okiem trenera a dziś już sama z powodzeniem pisze wnioski a nawet pomagam znajomym! Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • MONIA39 23 lut 2013, 20:34
    WITAM chciałabym się dowiedzie ile kosztuje napisanie dobrego projektu bo będę się starać o dotacje z UN EUROPEJSKIEJ na założenie własnego biznesu a nie wiem jak się do tego zabrać może jakieś propozycje dacie?? firma moja ma być coś w stylu CEPELIA i RUCHU
    Cytuj
  • OBruce_WIllis 10 mar 2013, 20:25
    Taki kurs można i warto zrobić w Goworku. Ja tam się zapisałem i nie zawiodłem się. Kurs bardzo profesjonalnie prowadzony, indywidualne podejście do kursanta, mnóstwo praktyki i przydanych informacji, a do tego rozsądna cena. 5 dni, czyli 30 godz. jedynie za 550 zł, lub możesz wybrać wersję z tabletem, który potem należy do Ciebie. Polecam!
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum