Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Opiekunka środowiskowa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Opiekunka środowiskowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 11 lut 2013, 12:50     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 12:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Czym dokładnie zajmuje się taka opiekunka środowiskowa? Ja przez całe studia pracowałam jako niania. Wolałam jednak zatrudnić się w agencji, niż pracować na czarno, bo dawało mi to wiele dodatkowych korzyści i możliwości. Aktualnie akurat nie szukam pracy, ale myślę, że to fajna opcja dla młodych dziewczyn, które chcą dorobić. W moim przypadku sprawdziła się idealnie.
    Cytuj
  • miranda88 15 lut 2013, 9:12
    Skoro nie jest wymagana matura, to rozumiem, że wykształcenie wyższe może być obojętne? Ja jestem, co prawda, pedagogiem, więc chyba idealnie bym się nadawała, ale mam koleżankę, która ukończyła turystykę i byłaby zainteresowana, tylko właśnie zastanawia się, czy po takim kierunku może zostać przyjęte. Jakby nie patrzeć, w jej specjalizacji nie ma zbyt wielu ofert, a czy w Polsce, czy tym bardziej zagranicą (szczególnie UK), opiekunki są poszukiwane.
    Cytuj
  • hasanna 15 lut 2013, 12:13     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lut 2013, 12:17, w całości zmieniany 1 raz)
    dziwne, że matura nie jest wymagana...przecież to teraz podstawa wykształcenia
    Cytuj
  • rihabi 18 lut 2013, 10:09     (ostatnio zmieniony przez autora 9 kwi 2013, 9:12, w całości zmieniany 1 raz)
    To jest szkoła policealna. Tam się nie wymaga matur. Idą tam osoby, które nie zdały matury i muszą czekać cały rok na ponowne przystąpienie do matury.
    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:26     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 15:27, w całości zmieniany 1 raz)
    ok, teraz już jest dla mnie wszystko jasne przymrużenie oka
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum