Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Szkolenie z księgowości

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szkolenie z księgowości

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agnieszka_82 21 lut 2013, 8:47
    Właśnie zapisałam się na ten kurs! Znajoma mi poleciła, bo chciała się przebranżowić. Na rynku księgowości jest duże zapotrzebowanie dlatego postanowiłam również wziąć udział w kursie i mieć szansę na dobrą pracę uśmiech Ta znajoma mówiła, że kurs przeprowadzony był w profesjonalny sposób, dużo się nauczyła i dostała pracę na początku jako pomoc księgowej, później awansowała na samodzielną księgową i całkiem dobrze zarabia uśmiech mam nadzieję, że pójdę w jej ślady i kurs w Goworku mi w tym pomoże uśmiech
    Cytuj
  • Daga_86 5 mar 2013, 11:11
    No to witam w klubie uśmiech Ja właśnie się zapisałam na kurs i zaczynam za tydzień! uśmiech Pozdrawiam!
    Cytuj
  • Samanta_M 14 mar 2013, 2:01
    Dziewczyny i jak? Zadowolone z kursu? Właśnie zastanawiam się, czy nie zapisać się na szkolenie właśnie z księgowości, a widząc tyle pozytywnych opinii (nie tylko na forum, ale również od znajomego) coraz bardziej jestem przekonana do Goworku. Piszcie piszcie jak wrażenia!
    Cytuj
  • olanowik 16 kwi 2013, 14:15
    Może szkolenia dla nauczycieli, które organizowane są przez Instytut Szkoleniowy ? m.in. szkolenie pt. " Zamknięcie ksiąg rachunkowych w placówkach oświatowych". Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do dokonania rozliczenia finansowego na rok 2012, zamknięcia ksiąg rachunkowych, do czego każda placówka jest zobowiązana . Uczestnicy zostaną zapoznani z przepisami dotyczącymi zamykania ksiąg rachunkowych: odpowiedzialnością głównego księgowego i kierownika jednostki, zmiany prawne z dnia 19.01.2012r, transakcje rozliczeń między jednostkami powiązanymi, sporządzenia harmonogramu za rok 2012, zasady transakcji aktywów i pasywów, przykładowe księgowania, ujawnione błędy z poprzednich lat.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Poprzednia: TŁUSTY CZWARTEK