FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

TŁUSTY CZWARTEK

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fleszyn 6 lut 2013, 14:02
    Już nie mogę się doczekać uśmiech planuję zjeść duuużo pączków i faworków uśmiech



    Cytuj
  • sonique321 8 lut 2013, 14:09
    Zdrowy koktajl w Tłusty Czwrtek, kto to widział takie bezbożne fanaberie wprowadzać!?wielki uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 14:45
    hehe dokładnie, w Tłusty Czwartek to tylko dieta pączkowa...ja akurat tyle ich wczoraj zjadłam, ze starczy mi do następnego roku język
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 lut 2013, 15:33     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 15:34, w całości zmieniany 1 raz)
    A ja wczoraj zamiast zjeść pączki, poszłam z koleżanką na słodkie i równie kaloryczne drinki, ale jak wróciłam do domu, to i tak czekały na mnie pyszne pączusie z bitą śmietaną, którym nie potrafiłam się oprzeć ;-)
    Cytuj
  • KittyCollins 13 lut 2013, 22:06
    ja miałam tłusty tydzień... codziennie ktoś przynosił do pracy jakieś smakołyki domowej roboty więc niekulturalnie było ich nie skosztować haha uśmiech
    Cytuj
  • linaresa 14 lut 2013, 9:36
    Ja też przez cały tydzień praktycznie jadłem tylko pączki i nic więcej język Mam dość ich chyba na cały rok język



    Cytuj
  • HannaG 14 lut 2013, 11:22
    A ja nie zjadłam ani jednego pączka przymrużenie oka Nie przepadam za tym rodzajem słodkości. W Tłusty Czwartek serwuję faworki, inaczej zwane chruścikami. Też polecam uśmiech
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum