Zapraszamy do zakupu okapu gastronomicznego model SD ( Skośny w Dół) o wymiarach : 100x70x40 ( długość x głębokość x wysokość )
Okap Wyposażony jest w łapacze tłuszczu ( filtry )
Okap gastronomiczny wyciągowy wykonany w całości z Atestowanej Stali Nierdzewnej INOX - AISI H 17
Model tego okapu dzięki specjalnie zastosowanej konstrukcji charakteryzuje się bardzo dobrą wyciągalnością oparów,
Duża i staranna praca włożona w wykończenie okapu sprawia że prezentuję się on Bardzo Elegancko dzięki czemu nadaje się do
bezpośredniej ekspozycji.
Spawany metodą TIG przeznaczonej do produkcji wyrobów dla gastronomii. Zastosowane w okapach rozwiązania konstrukcyjne zapewniają: stabilność , wytrzymałość i szczelność produktu poprzez połączenia spawane i zgrzewane , Spawy są konserwowane przed działaniem czynników zewnętrznych zmniejszając ryzyko przebarwienia do minimum
Na okapie znajduje się folia ochronna zabezpieczająca okap przed niechcianymi zarysowaniami. Okap w całości wyszlifowany i wysatynowany dzięki czemu nie posiada żadnych ostrych krawędzi.
Nasze Okapy charakteryzuje wysoki standard, funkcjonalność i łatwość w utrzymaniu czystości.
Standardowo w okapie znajduje się króciec wylotowy o średnicy fi 200 jednak na życzenie klienta jesteśmy w stanie go zmienić od fi 100 do fi 500 jak i jego lokalizację.
Możliwość dokupienia podzespołów takich jak :
wentylatory osiowe,
promieniowe turbiny,
wentylatory kanałowe,
oświetlenie led ,
regulator obrotów, włączniki,
zawory,rury ,kolana itp
Do każdego zakupionego produktu w naszej firmie dołączony jest ATEST PZH dla przedłożenia w Sanepidzie oraz Faktura Vat