Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gdzie najchętniej kupujecie książki?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najchętniej kupujecie książki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:21
    zazwyczaj w empiku uśmiech raczej jest tam wszystko czego szukam
    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 7:59
    ostatnio w moim mieście pojawiła się księgarnia Matras, często są jakieś promocje i coraz częściej zaczynam tam bywaćuśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 23 sty 2013, 17:25
    A ja kupuję na aukcjach
    Cytuj
  • oxytocin 23 sty 2013, 18:00
    Najczęściej w Internecie, a jeżeli chodzi o księgarnię, którą wybieram najczęściej, to
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 13:21     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 13:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Staram się kupować książki tam, gdzie jest najtaniej. Często zaglądam w tym celu np. na aukcje internetowe czy ogłoszenia. Przeglądam również promocje na stronach wydawnictw lub w sklepach internetowych, bo i tam się zdarzają. Kupuję ich sporo więc mam również wprawę w wyszukiwaniu najlepszych ofert przymrużenie oka
    Cytuj
  • olanowik 17 kwi 2013, 16:33
    ja często kupuje książki w postaci e-booków. W domu mam mało miejsca dlatego też ta forma mi bardziej odpowiada. Ostatnio nawet czytałam w pogoni za demonem .
    Cytuj
  • newsletter23 18 kwi 2013, 11:55
    Jeżeli chodzi o zakupy w necie, to ja kupuję albo na allegro, albo szukam jakiejś fajnej księgarni, które ma akurat promocje, ostatnio księgarnia internetowa Najtaniej miała fajne promocje.
    jednak i tak wolę kupować w "realu", nie ma nic fajniejszego niż dotykanie i ręczne przeglądanie książek język
    Cytuj
  • Marczika 23 kwi 2013, 13:53
    Najczęściej kupuję przez internet. Kiedyś papierowe wersje kupowałam w wielu serwisach, lecz po przeniesieniu się na e-booki to wierna jestem sklepowi. Wybieram głównie ten sklep ze względu na niskie ceny i częste promocje.
    Cytuj
  • lunetka 1 maj 2013, 12:27
    Najczęściej empik, tak naprawdę z wygody. Chociaż niektóre ceny niestety mają trochę zawyżone. Czasem też zdarzy się gdzieś w jakiejś dworcowej księgarni.
    Cytuj
  • zuzia83 17 lip 2013, 17:09
    Najchętniej kupuję jednak w necie. Z czystej wygody i oszczędności. Księgarnie stacjonarne mają oczywiście swój urok i można siedzieć tam godzinami, ale nie mam na to czasu i dlatego poszperałam w necie i doszłam do wniosku, że będzie to najlepsze rozwiązanie: taniej, wygodniej i bezpośrednio do domu wielki uśmiech Ponieważ jestem pochłaniaczem książek, to zamawiam od razu po dwie, trzy - tak, żeby starczyło mi na jakiś czas - z poczuciem, że i tak jestem parę groszy do przodu wielki uśmiech Co do konkretnych księgarni internetowych, to mam ich kilka, a ostatnie zakupy zrobiłam - oczywiście Kava to jedna z tych autorek thrillerów psychologicznych, którą będę polecać zawsze i wszędzie.

    wielki uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum