Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gdzie najchętniej kupujecie książki?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najchętniej kupujecie książki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • snowwhite 20 wrz 2015, 22:32
    Szczerze mówiąc to ostatnio na promocjach w supermarketach. Naprawdę można upolować bardzo fajne pozycje za grosze. Ja ostatnio dorwałam kilka książek po 5 zł za sztukę..Przecież to taniocha. Normalnie to książki kosztowały 35-40 zł, a tu taka promocja. Warto zaglądać do koszy z przecenionymi pozycjami, bo można trafić coś dobrego za śmieszne pieniądze. Poza tym czasami, jak już się bardzo niecierpliwie na jakiś wymarzony tytuł to zamawiam przez internet. Zwłaszcza jeśli jest możliwość odbioru osobistego.
    Cytuj
  • lunatyczka 22 wrz 2015, 19:56
    Książki kupuję w sieci uśmiech Bo jest najtaniej. Teraz chcę kupic "Dziennik o-błędnik" w empiku- jest w świetnej cenie uśmiech No a sama książka jest napisana w formie bloga. Taka kobieca przymrużenie oka
    Cytuj
  • kropka_95 27 wrz 2015, 22:00
    na wszelkich targach czy skupach zawsze coś ciekawego znajde uśmiech
    Cytuj
  • zagubiona 9 paź 2015, 12:46
    Wszędzie gdzie się tylko da, księgarnie,targi itp Ostatnio w internecie http://www.empik.com/dziennik-o-blednik-czesc-1-sumi-anita,p1108640837,ksiazka-p Sporo propozycji, mnie zainteresował Dziennik o-błędnik Ciekawe streszczenie czytałam. To jest taka tematyka jaką ja lubię, napisana o poważnych tematach z przymrużeniem oka.
    Cytuj
  • Wycierak 11 paź 2015, 14:36
    Kupuję tylko w internecie, ponieważ nie lubię tłumów jakie najczęściej panują w sklepach tradycyjnych i księgarniach. Moją ulubioną księgarnią jest inbook.pl ponieważ zawsze znajdę tam czego szukam albo znajdę coś co mnie zainteresujeuśmiech Po drugie jak składam zamówienie jednego dnia to ono od razu jest realizowane i nie muszę czekać całymi dniami, żeby dostać jedną książkę uśmiech
    Cytuj
  • mkwiatkow 13 paź 2015, 0:30
    Powiem szczerze, że w ostatnim czasie zastępuję tradycyjne książki ebookami. Rzadko kupuję coś stacjonarnie przymrużenie oka
    Cytuj
  • adrarek 29 lut 2016, 16:04
    Najczęściej kupuję a matrasie, empiku lub przez Internet
    Cytuj
  • hasanna 18 mar 2016, 13:46
    Najczęściej książki kupuje w matrasie albo empiku i to są dwie główne księgarnie, z których korzystam. Kiedyś jeszcze kupowałam w PWNie, a tam można znaleźć nie tylko książki naukowe uśmiech
    Cytuj
  • Kondziu 21 mar 2016, 19:25     (ostatnio zmieniony przez autora 21 mar 2016, 19:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Kupuję książki na Allegro. Jestem leniwy i nie chce mi się chodzić, żeby ich szukać.
    Cytuj
  • maaagda 23 mar 2016, 8:56
    W necie jest najtaniej!
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum