Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Gdzie najchętniej kupujecie książki?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najchętniej kupujecie książki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lemure 1 sie 2013, 12:23
    Ja najcześciej kupuje na allegro
    Cytuj
  • pawelR43 9 sie 2013, 19:06     (ostatnio zmieniony przez autora 9 sie 2013, 19:06, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja często korzystam z internetowej księgarni ze względu na spory wybór rożnych książek.
    Cytuj
  • Grazzie 25 wrz 2013, 20:44
    Najpierw wybieram sobie książkę czytając o niej komentarze i opinie, a potem raczej staram się znaleźć w księgarni internetowej. Zazwyczaj kupuję kilka sztuk, więc dostawę mam gratis. Stacjonarne są jak dla mnie za drogie.
    Cytuj
  • lunatyczka 22 lip 2015, 8:47
    Książki to moje hobby- odkąd pamietam kupowałam duzo książek. Niestety w tej chwili ani czasu nie mam na bieganie po księgarniach no i ceny straszne są. Dlatego tez zaczęłam kupowac książki w sieci. W róznych księgarniach internetowych. Jako że rok szkolny zbliża sie wielkimi krokami to i podręczniki w taki sposób chcę kupić. Widziałam książki w świetnych cenach więc pewnie tu kupię i podręczniki i książki dla mnie uśmiech
    Cytuj
  • kwiatkowskaewa 24 sie 2015, 22:05
    Polacy na emigracji w Anglii mają bardzo dobrą księgarnię Rewolucja z szeroką ofertą tanich książek i niską opłatą za przesyłkę. Wcale nie trzeba czekać na paczki z Polski.
    Cytuj
  • teressse_ 30 sie 2015, 14:24
    Ja najchętniej kupuję książki w księgarniach, uwielbiam wejść do takiego miejsca jedynie z zamiarem kupienia jakiejś niekonkretnej książki. Bez planów i oczekiwań gubię się wśród regałów, wynajduję książki na które nie zwróciłabym uwagi przeglądając internetowe oferty.. Mimo że taki sposób jest dość czasochłonny to jest ciekawą i miłą formą spędzenia wolnej chwili w ciągu dnia dla relaksu. uśmiech
    Cytuj
  • otojestkasia 1 wrz 2015, 15:48
    Ja najczesciej ksiazki to na [url=https://www.inbook.pl/]inbooku[/url] mają dość duży wybór, raz sie zdarzyło ze musialam poczekac na ksiazke, ale i tak jej nie było wtedy nigdzie, wiec to było zrozumiałe. a ceny są w porządku
    Cytuj
  • makalica87 1 wrz 2015, 18:29
    Ja książki najchętniej kupuję w księgarni internetowej, gdzie śledzę różnego rodzaju promocje i czasem można coś bardzo fajnego tanio upolować uśmiech
    Cytuj
  • favkasia 7 wrz 2015, 14:04
    w empiku jest zawsze największy wybór
    Cytuj
  • Jedynak1 19 wrz 2015, 19:25
    Kiedyś w księgarniach, ale z racji tego, że książki teraz masakryczne podrożały, nieadekwatnie do jakości, to przeniosłem się na ebooki, niestety. Zainwestowałem w czytnik, dobry czytnik, coś około 500 zł i teraz czytam tylko tam. Nie jest to tak magiczne, jak sama książka, brakuje mi zapachu świeżego druku i samego wyglądu oraz dotyku, ale niestety, ekonomia zwyciężyła. Jeszcze może kupowałbym, gdyby jakość była taka, jak kiedyś, a nie tak jak teraz: szary papier toaletowy, który nawet nie pachnie, tylko sama okładka, marginesy boczne na pół strony, a książka reklamowana na 400 stron, z czego może samego tekstu zbiera się 150, ponieważ wielkość czcionki jest dostosowana do szkoły podstawowej, jeśli chodzi o wielkość... Porażka...
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum