Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co można zabrac do samolotu?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co można zabrac do samolotu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • becia_koronczarka 24 gru 2010, 19:28
    To pewnie zależy od tych strażników co akurat przeprowadzają kontrolę. Mi raz pozwolili zabrać wode toaletową 125 ml (wiozłam ja w prezencie), a innym razem się czepiali też, że mam kosmetyki do malowania w kosmetyczce, a nie w plastikowym woreczku. Lepiej nie brać czegos, czego nie pozwalają brać, bo szkoda potem jak ląduje w tym pojemniku na lotniskuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 24 gru 2010, 23:25
    Ja tak kiedyś musiałam wyrzucić moje ulubione perfumy. O mało sie nie popłakałam. Swoją drogą ciekawe co oni potem z tym robią...
    Cytuj
  • Piekarzowa 25 gru 2010, 0:05
    Ale komórkę mozna mieć w torebce prawda? Czy trzeba do walizki?
    Cytuj
  • caipirinha 25 gru 2010, 0:56
    Można mieć telefon, tylko trzeba go wyłączyć na czas lotu.
    Cytuj
  • franusia 25 gru 2010, 1:55
    Ja wysyłam w marcu moją mamę żeby odwiedziła brata w Anglii. Mam pytanie co z lekami? Mama jedzie tylko na kilka dni, więc wystarczy jej mały bagaż, który zabierze do samolotu. Ale co z lekami? Musi je brac codziennie, chyba mozna przewieźć lekarstwa? Z tego co wiem jeden syrop ma w takiej dużej butelce, chyba ma ponad 100mlsmutny
    Cytuj
  • Gaik 25 gru 2010, 7:36
    Z tego co ja się orientuje, to leki mozna mieć przy sobie tylko jeżeli są niezbędne podczas lotu... czyli w tej sytuacji trzeba by było nadać bagaż i tam je przewozić. Ale nie jestem tego tak do końca pewna, zawsze można zadzwonić na lotnisko i dopytać. To by było trochę bez sensu, opłacać bagaż tylko po to żeby przewieźć leki, skoro go nie potrzebujesz...
    Cytuj
  • Eli2010 25 gru 2010, 11:07
    Mozna mieć przy sobie leki, ale też w ograniczonej pojemności (syrop można przelać jeśli jest w dużym opakowaniu, na kilka dni to pewnie nie potrzeba całego) i trzeba mieć zaświadczenie od lekarza, że musisz je brać. I przy kontroli lepiej samemu pokazać lekarstwa zapakowane w przezroczystą torebkę.
    Cytuj
  • Specyfinder 25 gru 2010, 15:05
    Słuchajcie a ja mam pytanie odnośnie rzeczy zakupionych w strefie bezcłowej. Chyba mona je przewozić nie? Inaczej jaki by miało sens kupowanie czegokolwiek w tych sklepach na lotnisku?
    Cytuj
  • MemoNemo 25 gru 2010, 16:20
    Jesli masz zakupy zrobione w stefie bezcłowej to wolno Ci przewozić i to bez ograniczeń.
    Cytuj
  • caipirinha 25 gru 2010, 17:06
    Jesteście pewni? Moj wujek kiedys jechał z ciotką do rodziny, mieli przesiadkę w Holandii i wujek kupił 3 flaszki na Okęciu w bezcłówce, na prezent. Wiózł te flaszki w oryginalnej torbie z lotniska. A w Holandii nie pozwolili mu ich zabrać do samolotu! Jakiś facet powiedział wyjkowi, że mógłby je wziąść ale gdyby były kupione na tamtym lotnisku, a nie w Warszawie. A w ogóle to też mi się wydaje, że przepisy przepisami, ale zależy kto będzie kontrolował bagaż. Nie daj Boże trafić na kogoś, kto ma zły dzieńprzymrużenie oka
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum