Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co można zabrac do samolotu?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co można zabrac do samolotu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • franusia 25 gru 2010, 20:24
    Lepiej nie ryzykować i nie brać rzeczy, które moga skonfiskować. Czyli musze jeszcze załatwic mamie zaświadczenie od lekarza, że bierze taki lek tak? A z syropem faktycznie, przelejemyuśmiech Matko, ale się boję tych kontroli... Raczej nie boję, ale jakieś to... nieprzyjemne w każdym razie:/
    Cytuj
  • caipirinha 25 gru 2010, 21:39
    Nooo... ja też tego nie cierpię. Zawsze mam pietra, chociaż sumienie czysteprzymrużenie oka Ale boję się, że będą się czepiać.
    Cytuj
  • Filiposlaw 26 gru 2010, 1:06
    Jakbyście chcieli sobie sprawdzić co wolno a co nie to pod tym linkiem jest oficjalna lista co wolno a czego nie:
    http://www.ulc.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=326&Itemid=528

    tam wyczytałem, że maszynkę do golenia mozna mieć.
    Cytuj
  • Piekarzowa 26 gru 2010, 9:02
    O kurcze i nawet nożyczki male możnauśmiech Piszą, że takie z ostrzami o długości d o6cm można mieć w podręcznymuśmiech
    Cytuj
  • Solniczka84 26 gru 2010, 10:37
    Strasznie dużo tych ograniczeńskrzywienie Szkoda, że nie mogę jechać samochodemsmutny
    Cytuj
  • 30m1n1k4 26 gru 2010, 11:20
    Słuchajcie a jak to jest z mlekiem dla dziecka? Muszę wiedzieć bo jak nie można mleka wziąć do samolotu to odpadają wakacje samolotem:/
    Cytuj
  • caipirinha 26 gru 2010, 12:40
    Mleko dla dziecka na bank mozesz mieć, sok też. Piszą, że w ilości niezbędnej podczas podórży czyli można więcej niż 100ml.
    Cytuj
  • Popeye 26 gru 2010, 15:15
    Z tej listy wynika, że można mieć zapałki, ale nie zapalniczkę. Chyba, że jednorazową, ale nawet nie wiem co to znaczy.
    Cytuj
  • D3niCle0 26 gru 2010, 18:05
    A nam ostatnio chcieli zabrać zabawke dziecka! Lecieliśmy do Londynu, gdzeiś z miesiąc temu i bramka ciągle piszczała przy kontroli. Synek miał takiego pluszowego króliczka i chcieli nam go zabrać! Na szczęscie przestało piszczeć wreszcie to cholerstwo, bo byłby dramatprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 26 gru 2010, 19:28
    A ja miałam zamiaer zabrać w prezencie dla cioci polski miód... ale nawet mały słoik odpada. Chyba żebym go przelała do mniejszych pojemniczków, ale strasznie dużo z tym zabawysmutny No i jak to bedzie wyglądać. Bez sensu... muszę wymyślić cos innego.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum