Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Czy roller masaż daje efekty?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy roller masaż daje efekty?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • linijka 29 lip 2010, 16:50
    Dwa lata temu urodziłam dziecko i ciągle borykam się z niepotrzebnymi fałdkami... Próbowałam już wielu rzeczy, ostatnio koleżanka namawia mnie na roller masaż. Trochę to kosztuje, nie mówiąc o poświęconym czasie, więc zanim zacznę stosować chciałabym zapytać czy ktoś już tego próbował? Nie wiem też, czy wystarczy sam taki masaż czy trzeba jeszcze stosować jakieś kosmetyki odchudzające i dietę?
    Cytuj
  • zatroskana 29 lip 2010, 18:14
    Ja po ciąży stosowałam - bardzo dobre efekty! Oczywiście warto przy tym stosować dietę (niekoniecznie bardzo restrykcyjną) przymrużenie oka Udało mi się stracić tłuszcz w tych najgorszych miejscach czyli brzuch, uda i pośladki. No i fajnie działa na cellulit. Ja polecam!
    Cytuj
  • anna49 29 lip 2010, 21:46
    ja też chciałam na to iść, ale niestety nie mogłam, okazało się, że jest trochę przeciwwskazań no i z moimi żylakami wolałam nie ryzykować smutny
    Cytuj
  • joana27 29 lip 2010, 22:35
    Zawsze możesz znaleźć takie studio, gdzie pierwszy masaż maż za darmo. Ja tak poszłam i bardzo mi się spodobało. Wykupiłam sobie całą serię - na razie 10 zabiegów. Jestem po drugim, więc trudno mówić o efektach, ale póki co czuję się świetnie - pełny relaks... Jak pomyślę sobie, że w tak przyjemny sposób można się odchudzić to mi się jeszcze bardziej błogo robi przymrużenie oka
    Cytuj
  • linijka 29 lip 2010, 22:54
    anna49 napisał:ja też chciałam na to iść, ale niestety nie mogłam, okazało się, że jest trochę przeciwwskazań no i z moimi żylakami wolałam nie ryzykować smutny
    oj, nie sądziłam, że mogą być jakieś przeciwwskazania. Mam problemy z żyłami, ale jeszcze nie żylaki, więc nie wiem, czy mogę? Powinnam iść do lekarza i zapytać, czy powiedzą mi w salonie jeśli coś będzie nie tak?
    Cytuj
  • cytrynowa 29 lip 2010, 23:32
    Ogólnie w dobrym salonie powinni Cię zapytać o podstawowe sprawy i ostrzec jakie są przeciwwskazania. Z tego co wiem, to na pewno nie powinno się iść na "rolkę" w przypadku ciąży, padaczki, nowotworu (to z tych cięższych kwestii), no i do tego wszelkie zapalenia, także jak ma się gorączkę. Jeśli masz problemy z żyłami i chodzisz z tym do lekarza to na pewno warto zapytać się go przed zapisaniem się na rolletic.

    Ja chodziłam i jestem zadowolona. Taki masaż świetnie pomaga się pozbyć tłuszczu. Sama dietę nie da takich rezultatów, a ja akurat nie należę do zapalonych sportowców... Więc to jest idealne rozwiązanie przymrużenie oka
    Cytuj
  • apolonia 30 lip 2010, 6:52
    ja radzę iść pierwszy raz i wypróbować (najlepiej to gdzieś, gdzie taki test jest za darmo) przymrużenie oka Przyznam, że byłam na takich zajęciach i niestety nie zachęciły mnie... Po powrocie do domu czułam się jakby mnie ktoś pobił i to z widocznym skutkiem (cała w siniakach). To jednak nie dla mnie, już wolę biegać, ale nie coś takiego...
    Cytuj
  • animatorka 30 lip 2010, 8:18
    Oj apolonia, mało wytrzymała jesteś język Ja kiedyś skutecznie się odchudziłam dzięki takiej maszynce. Do tego dołączyłam dietę i jeszcze chodziłam na aerobik. Ale efekt był świetny - schudłam w 3 mce 10 kg wielki uśmiech Polecam bo to świetny sposób na cellulit. Dodatkowo można jeszcze zastosować kremy na cellulit i dzięki temu masażowi dają o wiele lepsze efekty.
    Cytuj
  • halinka102 30 lip 2010, 11:38
    Coś czytałam, że trzeba maksymalnie przyległy strój zabrać to ma naprawdę takie znaczenie?
    Cytuj
  • zatroskana 30 lip 2010, 13:11
    halinka102 napisał:Coś czytałam, że trzeba maksymalnie przyległy strój zabrać to ma naprawdę takie znaczenie?
    Najlepiej zabrać jakąś obcisłą bawełniana koszulkę i leginsy. Chyba chodzi o to, żeby ubrania nie przeszkadzały w masażu, dlatego muszą przylegać do ciała
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum