Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Orbitrek - polecacie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Orbitrek - polecacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • manfreda 30 wrz 2010, 17:01
    Jestem na etapie poszukiwania sprzętu do ćwiczeń w domu. Jeden ze sprzedawców polecił mi ORBITEKA. Zastanawiam się czy jest wart swojej ceny, jeśli tak to jaki polecacie? Macie jakieś doświadczenia?
    Cytuj
  • Iza_bela 30 wrz 2010, 20:04
    Ja polecam rower stacjonarny, jestem z niego bardzo zadowolona. Orbitreka nigdy nie próbowałam, możecie coś więcej na ten temat napisać?
    Cytuj
  • Alicjana 30 wrz 2010, 20:59
    Moja znajoma ma orbitreka w domu. Ćwicząc bardzo regularnie i stosując dietę schudła 10 kg w pół roku. Działa kompleksowo, na całą figurę - wygląda świetnie. Też kiedyś chciałam coś takiego kupić, tylko, że nie mam tyle przestrzeni w mieszkaniu skrzywienie
    Cytuj
  • AAnka 30 wrz 2010, 23:22
    Ja wolę chodzić na fitness. Słyszałam, że te orbitreki się psują, czasem trzeba co nieco przykręcić. Strasznie duże i ciężkie maszyny, dlatego zdecydowanie wolę kupić karnet na fitness i ćwiczyć poza domem.
    Cytuj
  • ambitna 1 paź 2010, 6:01
    AAnka napisał:Ja wolę chodzić na fitness. Słyszałam, że te orbitreki się psują, czasem trzeba co nieco przykręcić. Strasznie duże i ciężkie maszyny, dlatego zdecydowanie wolę kupić karnet na fitness i ćwiczyć poza domem.
    Niby tak, ale z drugiej strony, jak się w zainwestuje w dobry sprzęt to służy na lata. No i można ćwiczyć w każdej chwili, bo stoi w domu przymrużenie oka
    Cytuj
  • Alicjana 1 paź 2010, 7:56
    ambitna napisał:Niby tak, ale z drugiej strony, jak się w zainwestuje w dobry sprzęt to służy na lata. No i można ćwiczyć w każdej chwili, bo stoi w domu przymrużenie oka
    Nie do końca, bo z tego co wiem, to trochę hałasu taki orbitrek robi, więc wszystko zależy z kim mieszkasz...
    Cytuj
  • sylwia_r 1 paź 2010, 8:41
    Możecie coś więcej napisać o tym urządzeniu? Przyznam szczerze, że nie miałam z nim nigdy do czynienia, albo nie kojarzę...
    Cytuj
  • orebitka 1 paź 2010, 9:17
    Orbitrek to urządzenie treningowe, które łączy w sobie bieżnię, stepper i rowerek stacjonarny. Fachowa nazwa: trenażer eliptyczny. Duże zalety to mniejsze obciążenie stawów niż przy bieganiu itp ćwiczeniach.
    Poniżej zdjęcie, myślę, że każdy się kiedyś natknął na ten przyrząd tylko może nie kojarzyć z nazwą przymrużenie oka
    Cytuj
  • iwona_z 21 paź 2010, 11:52
    Ćwiczę na tym już od 5 lat i gorąco to polecam. Jest to bardzo miły sposób dbania o linię i formę uśmiech
    Cytuj
  • 30m1n1k4 21 paź 2010, 12:48
    Ja sporo na tym ćwiczyłam u rodziców, ten sprzęt jest świetny, ćwiczy sie bardzo przyjemnie i można w tym czasie np oglądać film, mimo tego, że trochę szumi. Bardzo ładnie modeluje sylwetkę, moja mama też bardz osobie chwali. Tyle, że trzeba mieć sporo miejsca na taki orbitrek, w dwupokojowym mieszkaniu nie mam szans na touśmiech Ale jak ktos ma domek albo duże mieszkanie to bardzo fajna inwestycja.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum