Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Orbitrek - polecacie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Orbitrek - polecacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • haller21 15 mar 2015, 14:56
    Rzeczywiście sprzęt wart polecenia, jednak dla mnie byłoby ciężko z miejscem w mieszkaniu na niego przymrużenie oka
    Cytuj
  • june45 28 mar 2015, 19:19
    Lubię na tym ćwiczyć uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 15 kwi 2015, 17:13
    Zależy jaki sprzedawca Ci polecał. język Jeżeli szukasz uczciwego sklepu, to obadaj ten sprzęt fitness http://fitspire.pl/kategoria/sprzet-fitness Solidna firma, długo siedzą w branży fitness, nawet bloga o nim prowadzą.
    Cytuj
  • mrozik00 14 maj 2015, 11:45
    Ja bym z samym orbitrekiem się po prostu zanudził, lubię, jak ćwiczenia są urozmaicone, dlatego chodzę na siłownię Gliwice, gdzie mam duży wybór, a nie tylko jedno urządzenie i tyle z ćwiczeń, choć jako dodatek w domu orbitrek mógłby się sprawdzić. Ostatnio postanowiłem ćwiczyć z własnym trenerem i on część ćwiczeń właśnie zalecał na tego typu ogólnych urządzeniach, wiec czemu nie.
    Cytuj
  • Sylwiaa_Rz 19 maj 2015, 11:14
    Uwielbiam orbitrek. Jest zdrowszy niż bieżna i nie forsuje mięśni. Można zrzucić na nim parę kilku w krótkim czasie.
    Cytuj
  • hanka100 23 cze 2015, 13:42
    Dla mnie ten sprzęt jest rewelacyjny. W 2 miesiące straciłam 5kg i wcale nie był dla mnie to jakiś przerażający wysiłek. Raczej fajny sposób trzymania formy przed telewizorem uśmiech Jakbyście chcieli kupić swój egzemplarz to Body Sculpture jest bardzo dobry
    Cytuj
  • pistacja 23 cze 2015, 22:12
    Ćwiczyłam na tym kiedyś na siłowni. Całkiem fajne urządzenie.
    Cytuj
  • melisa1020 30 cze 2015, 13:36
    Ja zakupiłam kiedyś orbitreka i byłam bardzo zadowolona z efektów. Ogólnie sprzęty nie są tanie, rowerek stacjonarny tez sporo kosztuje ale ja nie lubie na nim ćwiczyć. Wolę normalny roweruśmiech
    Cytuj
  • nowa_kamila 5 kwi 2024, 12:02
    Wiodącym dostawcą urządzeń fitnessowych w naszym kraju jest firma https://sportsartfitness.pl/ Szczerze polecam Wam kontakt z nimi.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum