Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jakaś pomocna pożyczka, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakaś pomocna pożyczka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • Glinka 13 lis 2013, 19:46
    A czemu np. nie pójdziesz do Providenta? Oni akurat dają maks 10 000 zł, a Ty przecież tyle potrzebujesz. Możesz to pożyczyć na 90 tygodni. Możesz też wybrać opcję z obsługą domową, wtedy przedstawiciel Providenta będzie przychodził po raty do Ciebie do domu. Co o tym myślisz?
    Cytuj
  • pistacja 14 lis 2013, 13:04
    Hmm, całkiem ciekawa oferta, chociaż ja akurat na razie nie potrzebuję pożyczki uśmiech
    Cytuj
  • klonka 14 lis 2013, 18:17
    Daj spokój. Provident nie jest najlepszym przykładem. Niby mają duży procent zadowolonych klientów, ale ja takich nie znam. Poza tym branie pożyczki z obsługą domową to straszna głupota. Przecież ta obsługa kosztuje bardzo dużo. Nie ma sensu dokładać sobie dodatkowych kosztów.
    Cytuj
  • Glinka 14 lis 2013, 18:59
    No dobra, może nie była to dobra propozycja.
    Ale co do tej pomocnej pożyczki, wyczytałam, że oni zorganizowali akcję przed podpisem. Akcja polega na nakłanianiu ludzi do czytania umów. A jak wiadomo, czytanie i analizowanie umów przychodzi ludziom z trudem, więc taka akcja jest naprawdę przydatna. Poczytajcie sobie o tym: http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1034971,stop-oszustom-i-naciagaczom-akcja-spoleczna-pomocnej-pozyczki,id,t.html
    Cytuj
  • 14 lis 2013, 20:46
    Glinka napisał:No dobra, może nie była to dobra propozycja.
    Ale co do tej pomocnej pożyczki, wyczytałam, że oni zorganizowali akcję przed podpisem. Akcja polega na nakłanianiu ludzi do czytania umów. A jak wiadomo, czytanie i analizowanie umów przychodzi ludziom z trudem, więc taka akcja jest naprawdę przydatna. Poczytajcie sobie o tym: http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1034971,stop-oszustom-i-naciagaczom-akcja-spoleczna-pomocnej-pozyczki,id,t.html
    Akcja fajna, może dzięki temu ludzie w końcu zmądrzeją, bo póki co to ponad połowa Polaków nie czyta tego, co podpisuje. Jeszcze nie przekonali się, że to straszna głupota. Z tego co czytałam ta pomocna pożyczka organizuje też akcje charytatywne i pomaga domom dziecka. Fajne jest to, że firma pożyczkowa prócz pożyczania pieniędzy jeszcze wspiera osoby potrzebujące osoby.
    Cytuj
  • Krycha788 15 lis 2013, 8:26
    A ja znalazłam kilka negatywnych opinii o pomocnej pożyczce. Nie pisali o nich zbyt pochlebnie. Te opinie znalazłam na jakimś forum kredytowym. Dlaczego Wasze opinie się różnią? Czy na tym forum kredytowym nie piszą prawdy?
    Cytuj
  • Gareth88 15 lis 2013, 13:21
    Unikaj szybkich pożyczek, typu provident itp. jak ognia, bo wpadniesz w pułapkę odsetek. Lepiej, jeśli już musisz, pożycz pieniądze od rodziny lub zaufanego znajomego
    Cytuj
  • Glinka 15 lis 2013, 14:03
    Krycha788 napisał:A ja znalazłam kilka negatywnych opinii o pomocnej pożyczce. Nie pisali o nich zbyt pochlebnie. Te opinie znalazłam na jakimś forum kredytowym. Dlaczego Wasze opinie się różnią? Czy na tym forum kredytowym nie piszą prawdy?
    Bo widzisz... to jest tak, że w sieci może się wypowiedzieć każdy. A taka wypowiedź niekoniecznie musi być prawdziwa. Poza tym niektórzy na forum chcąc wypromować swoją firmę, krytykują inne firmy. Podejrzewam, że tak właśnie jest w tym przypadku. Nie ma co zwracać uwagi na takie posty.
    Cytuj
  • zylek 15 lis 2013, 15:25
    Właśnie wróciłem ze spotkania. Wychodzi na to, że ta pomocna pożyczka ma całkiem korzystne pożyczki. Dobrze, że tam poszedłem, bo dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy. Wypełniłem wniosek o pożyczkę i teraz tylko pozostało mi czekać na pożyczkę przymrużenie oka
    Cytuj
  • 15 lis 2013, 17:02
    Glinka napisał:A nie myślałeś o dotacji z Urzędu Pracy? Tam na rozpoczęcie działalności można dostać 20 tysięcy i jak dobrze pójdzie, nie będziesz musiał zwracać tych pieniędzy. Co Ty na to? Może warto by było wybrać się do UP i popytać jakie są szanse na otrzymanie dotacji?
    Glinka, na dotacje z UP już za późno. Skończyły się te piękne czasy. Od przyszłego roku, dotacji nie będzie, będą tylko pożyczki z UP. Poczytaj sobie: http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/1035133,zmiany-w-dotacjach-z-urzedow-pracy-czy-bardziej-pomocna-bedzie-pozyczka,id,t.html Przedsiębiorcy teraz będą mogli liczyć jedynie na pożyczki...
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum