Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jakaś pomocna pożyczka, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakaś pomocna pożyczka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • Krycha788 18 lis 2013, 22:44
    Możesz zostać pożyczkodawcą albo pożyczkobiorcą. Pożyczkobiorca musi spełnić kilka warunków zanim będzie mógł pożyczyć pieniądze. Wyglądają one tak:
    "Musisz mieć ukończone 18 lat.
    Musisz mieć stałe miejsce zamieszkania w Polsce, udokumentowane dowodem osobistym.
    Nie możesz mieć historii nieuregulowanych należności.
    Musisz posiadać polski numer telefonu.
    Musisz mieć minimalny dochód 1500 zl netto"
    Cytuj
  • ProvidentPolska 18 lis 2013, 23:55
    @klonka
    Dla osób, które nie chcą korzystać z pożyczki z obsługą domową, oferujemy tę w opcji przelew. Warto zapoznać się z tą propozycją.

    Biuro Prasowe Provident Polska


    Glinka napisał:
    Krycha788 napisał:A ja znalazłam kilka negatywnych opinii o pomocnej pożyczce. Nie pisali o nich zbyt pochlebnie. Te opinie znalazłam na jakimś forum kredytowym. Dlaczego Wasze opinie się różnią? Czy na tym forum kredytowym nie piszą prawdy?
    Bo widzisz... to jest tak, że w sieci może się wypowiedzieć każdy. A taka wypowiedź niekoniecznie musi być prawdziwa. Poza tym niektórzy na forum chcąc wypromować swoją firmę, krytykują inne firmy. Podejrzewam, że tak właśnie jest w tym przypadku. Nie ma co zwracać uwagi na takie posty.
    Cytuj
  • 19 lis 2013, 8:23
    Krycha788 napisał:Możesz zostać pożyczkodawcą albo pożyczkobiorcą. Pożyczkobiorca musi spełnić kilka warunków zanim będzie mógł pożyczyć pieniądze. Wyglądają one tak:
    "Musisz mieć ukończone 18 lat.
    Musisz mieć stałe miejsce zamieszkania w Polsce, udokumentowane dowodem osobistym.
    Nie możesz mieć historii nieuregulowanych należności.
    Musisz posiadać polski numer telefonu.
    Musisz mieć minimalny dochód 1500 zl netto"
    Czyli u nich nie jest tak łatwo dostać pożyczkę jak w pozostałych parabankach. Trzeba mieć określone dochody, stałe miejsce zamieszkania. A o co chodzi w punkcie- Nie możesz mieć historii nieuregulowanych należności- czy to oznacza, że nie można mieć negatywnych wpisów w BIK?
    Cytuj
  • szarlottka 19 lis 2013, 18:37
    Ja dostałam pożyczkę w Skarabeuszu. Złożyłam wniosek w poniedziałek a we wtorek miałam już pieniądze w ręce. Potrzebowałam na rozkręcenie interesu a w banku nie chcieli mi dać. A szkoda bo Skarabeusza spłaciłam przy pierwszej możliwej okazji. Przynajmniej wiem gdzie mogę się zwrócić o gotówkę gdy mi jej zabraknie
    Cytuj
  • emgielka 4 gru 2013, 10:05
    Możesz spróbować udać się do banku Volkswagen Bank Polska. Może oni ci pożyczą taką kwotę. Zobacz na ich stronie jak to wygląda. A jak już miałbyś iść to weź ze sobą biznesplan. Jeżeli coś pokażesz takiego to może ci udzielą kredytu na otwarcie firmy.
    Cytuj
  • 14 sty 2014, 18:10
    Może Przebojowa Pożyczka ? Dają do 15 000 zł bez zgody współmałżonka oraz do 20 000 zł bez poręczyciela.
    Cytuj
  • MartynKa79 8 mar 2014, 0:26
    A kredyt na PIT? Rzuciła mi się ostatnio w oczy taka oferta. Ktoś z niej korzystał? Chętnie poznam opinie z pierwszej ręki.
    Cytuj
  • Daria05 1 kwi 2014, 12:45
    Pożyczka na PIT to już nie jest jakaś wielka nowość. Ja wzięłam pod kątem świat w Ideii Expert. Jeżeli potrzebujesz w miarę szybko gotówki, to wypełnij PIT.
    Cytuj
  • zagubiona 8 paź 2015, 11:02
    Zależy na jaki cel ta pożyczka. Zawsze jednak trzeba mieć sprawdzone miejsce. Ja korzystam proficredit. Mają sporo do zaoferowania, a w odpowiednim doborze, zawsze chętnie pomogą. Mnie dobrano spłatę rat w terminie dogodnym dla mnie. Nie miałam żadnych problemów i pieniądze szybko na koncie. W razie następnego kryzysu tylko ich usług będę korzystać.
    Cytuj
  • jerzyk33 15 paź 2015, 23:02
    Polecam Wam artykuł o kredytach dla małych firm, może komuś się przyda: http://www.placpigal.pl/blog/przeglad-mozliwosci-kredytowania-malych-firm/
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum