Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jakaś pomocna pożyczka, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakaś pomocna pożyczka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • Glinka 16 lis 2013, 13:15
    Już o tym wiem, uświadomili mnie. Trzeba się z tym pogodzić.
    Ale wracając do pożyczek. Uważacie, że ta pożyczka z wonga, którą tak intensywnie reklamują jest pomocna? Czy opłaca się u nich wziąć pożyczkę?
    Cytuj
  • 16 lis 2013, 15:56
    Glinka napisał:Już o tym wiem, uświadomili mnie. Trzeba się z tym pogodzić.
    Ale wracając do pożyczek. Uważacie, że ta pożyczka z wonga, którą tak intensywnie reklamują jest pomocna? Czy opłaca się u nich wziąć pożyczkę?
    Uważam, że pożyczka z RRSO 4000% wcale nie jest pomocna. Ja nie wiem kto bierze takie pożyczki. W ogóle jak można się nabrać na te reklamy w tv. Może i mieli fajny pomysł, ale mają drogie pożyczki. Pożyczka u nich nie jest dobrym pomysłem.
    Cytuj
  • klonka 17 lis 2013, 13:34
    Z pożyczką w wonga jest jeden problem. Oni sprawdzają BIK. Są pierwszym parabankiem, który zdecydował się na sprawdzanie klientów w BIK. Tak więc osoby ze złą historią w BIK nie mają tam czego szukać.
    Cytuj
  • Glinka 17 lis 2013, 14:29
    klonka napisał:Z pożyczką w wonga jest jeden problem. Oni sprawdzają BIK. Są pierwszym parabankiem, który zdecydował się na sprawdzanie klientów w BIK. Tak więc osoby ze złą historią w BIK nie mają tam czego szukać.
    Jak mogą sprawdzać BIK? Przecież to tylko parabank. A z tego co mi wiadomo, jedynie banki mogą sprawdzać historię w BIK. Więc jak to jest? Skąd masz takie informacje?
    Cytuj
  • klonka 18 lis 2013, 9:05
    No i co z tego, że są parabankiem. Chcieli sprawdzać BIK to sprawdzają. Po prostu chceli zmniejszyć ryzyko niewypłacalności ze strony pożyczkobiorców. Takie informacje nawet na ich stronie widnieją...
    Cytuj
  • 18 lis 2013, 13:24
    Nie dość, że wonga ma drogie pożyczki to jeszcze sprawdza BIK. Ich oferta nie jest ciekawa.
    Myślę, że lepiej jest wziąć pożyczkę w Providecie. Nie sprawdzają BIK i mają całkiem korzystną ofertę. Koszty ich pożyczki są naprawdę niskie w porównaniu do innych parabanków.
    Cytuj
  • Glinka 18 lis 2013, 15:18
    Haneczka44 napisał:Nie dość, że wonga ma drogie pożyczki to jeszcze sprawdza BIK. Ich oferta nie jest ciekawa.
    Myślę, że lepiej jest wziąć pożyczkę w Providecie. Nie sprawdzają BIK i mają całkiem korzystną ofertę. Koszty ich pożyczki są naprawdę niskie w porównaniu do innych parabanków.
    Czemu niby Provident ma taką dobrą ofertę? Powiem szczerze, że nie znam osoby, która byłaby zadowolona z ich usług. Mają tę drogą obsługę domową, którą wciskają klientom. A Ci głupio się na to godzą i zwiększają koszty swojej pożyczki...
    Cytuj
  • 18 lis 2013, 16:59
    Bo RRSO przy ich pożyczkach wynosi tylko ok. 100%. W porównaniu do innych firm pożyczkowych jest to dość dobry wynik. Wydaje mi się, że akurat tam warto wziąć pożyczkę. A co do obsługi domowej, to przecież wybiera ją kto chce. Nikt nikogo nie zmusza do wybrania opcji z obsługą domową...
    Cytuj
  • Krycha788 18 lis 2013, 19:00
    I Wy ciągle o tym Providencie, zostawcie już go. Uważam, że lepiej jest pożyczyć pieniądze w trustbuddy. Słyszeliście o nich? Zapisujesz się tam, zostajesz członkiem i inni członkowie pożyczają Ci pieniądze. Można dostać nawet 2000 zł całkowicie za darmo. Co Wy na to?
    Cytuj
  • 18 lis 2013, 20:50
    Krycha788 napisał:I Wy ciągle o tym Providencie, zostawcie już go. Uważam, że lepiej jest pożyczyć pieniądze w trustbuddy. Słyszeliście o nich? Zapisujesz się tam, zostajesz członkiem i inni członkowie pożyczają Ci pieniądze. Można dostać nawet 2000 zł całkowicie za darmo. Co Wy na to?
    Zupełnie obcy ludzie pożyczają sobie pieniądze przez internet? I jeszcze nie biorą za to żadnych pieniędzy? Jak to wszystko wygląda? Wydaje mi się to trochę dziwne skrzywienie
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum