Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Odkurzacz centralny - warto?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odkurzacz centralny - warto?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 14 kwi 2015, 23:56
    ile potrzebujesz przymrużenie oka jedno ładowanie wystarczy chyba na około pół godziny odkurzania
    Cytuj
  • kotek020 21 kwi 2015, 15:04
    A to w pół godziny zdążę cały dom odkurzyć i nawet jeszcze kila razyuśmiech hehe nie no fajny sprzęcikuśmiech
    Cytuj
  • Glinka 23 lip 2015, 17:53
    Przy sprzątaniu większych pomieszczeń niezbędne mogą być maszyny do czyszczenia. Można wynająć maszyny, które znacznie ułatwią nam sprzątanie. Maszyna to oszczędność czasu i wysiłku.
    Cytuj
  • majesty15 31 paź 2015, 20:58
    Zależy jak duży jest dom. Z reguły cały dom, nawet większy można odkurzyć w dwie godziny. Chyba, że ktoś ma dużo dywanów, to zawsze może skorzystać z odpowiedniej pralni. Co do takich przemysłowych dywanów: one do domu się nie nadają język
    Cytuj
  • lotny 23 wrz 2016, 9:13
    Zalezy jak wielki jest dom, ejst to ułatwienie. My chociaz odm mamy 150 metrowy i troche dywanów zawsze wolimy ich zawieść do specjlistów, np. do Kliniki Dywanów. Mam wtedy pewnosc ze będzei dobzre umyty pachnący i czysty. Oni mają tez usługe ozonowania mieszkania dlatego też kozrystam od czasu do czasu.
    Cytuj
  • Luka44 25 wrz 2016, 21:52
    Warto i nie wiem jak mogłam wcześniej bez niego żyć przymrużenie oka Mam małego smyka, więc z odkurzaczem często latam. Wcześniej męczyło mnie przepinanie z jednego kontaktu do drugiego. Kupiłam na electro.pl i dostawa gratis. Maja kilka wariantów w fajnych cenach
    Cytuj
  • makalica87 26 wrz 2016, 11:08
    Rewelacyjna sprawa taki odkurzacz. Ja go wprawdzie nie mam, ale u siostry sprawuje się fantastycznie uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum