Jest to nowy ośrodek ,posiadamy wszystkie Decyzje oraz pozwolenia.Własna kuchnia,doświadczony personel,brak barier architektonicznych.Teren na którym znajduje się obiekt to 1,9 ha.W pobliżu jezioro Dziarg , teren graniczy z lasem-grzyby,jagody. Cisza,spokój i wytchnienie oto co czeka na Państwo.Kościól na miejscu.WiFi darmowe.Moi Drodzy jest można wiele pisać , lecz nic nie zastąpi weryfikacji na miejscu bo to jest najlepsza reklama. Zapraszamy 16 mieszkańców , bo na dzień dzisiejszy jest tyle miejsc .
Obiekt ,a właściwie dom posiada 8 pokoi gościnnych dla odwiedzających gości,rodzin,kochanych dzieci,wnuków. Zapraszamy
Pierwsza wzmianka historyczna o Kosobudzu pojawiła się w 1503 r., a najcenniejszym zabytkiem jest kościół Wyślij e-mail wzniesiony w 1879 r.
W 2003 r. w Kosobudzu obchodzono jubileusz 500-lecia miejscowości.
Według rejestru Wyślij e-mail na listę Wyślij e-mail wpisany jest Wyślij e-mail :
dom - chałupa, drewniany, nr 3, dawniej 4, z połowy XIX wieku
W roku 2004 Zebranie Wiejskie zatwierdziło na herb wsi Kosobudz symbole odwołujące się do położenia geograficznego i przyrodniczego oraz nawiązujące do dawnych mieszkańców (Uchwała nr 1/2004 Zebrania Wiejskiego w Kosobudzu z dnia 26 marca 2004 r. w sprawie: ustanowienia herbu i flagi wsi Kosobudz).
Znaki wsi Kosobudz są symbolem tożsamości integrującym lokalną społeczność i stanowią reprezentacyjne elementy rozpoznawcze jednostki terytorialnej.
Herb został zaprojektowany przez mgr. Sławomira Jana Kowalskiego, a konsultacji udzielił prof. dr hab. Wojciech Strzyżewski z Wyślij e-mail .
Herb i jego symbolika
Wyślij e-mail wsi Kosobudz przedstawia na tarczy typu hiszpańskiego (zaokrąglonej u dołu, o stosunku wysokości do szerokości 7:6) w zielonym polu centralnie umieszczony wizerunek czarnego ptaka – Wyślij e-mail (Turdus merula), poniżej którego widnieje złoty (żółty) róg Wyślij e-mail z czterema porostkami.
Zielone pole herbowe nawiązuje do położenia wsi wśród lasów i jezior ( Wyślij e-mail , Wyślij e-mail ) Wyślij e-mail . Umieszczenie w herbie kosa, gatunku licznie występującego na tym terenie, nie jest etymologicznie związane z nazwą Kosobudz, ale przyjęto, że kos swoim śpiewem, budzi kosobudzan.
Po Wyślij e-mail do lat siedemdziesiątych Wyślij e-mail wieku starsi mieszkańcy używali zmiękczonej formy nazwy wsi - Kosobudź (od słów kos - obudź). Przykładem tego jest podłużna pieczątka byłej Szkoły Podstawowej w Kosobudzie.
Złoty róg jeleni symbolizuje obfitość występowania na tym obszarze dzikiej zwierzyny łownej. Wizerunek rogu nawiązuje także do wyobrażenia na dwóch cynowych świecznikach, stanowiących wyposażenie miejscowego kościoła, na których wygrawerowany jest herb rodu von Schlichting, z Wyślij e-mail przedstawiającym trzy czteroporostkowe rogi jelenie ułożone trójkątnie i rok 1674. Róg jeleni w herbie dzisiejszego Kosobudza stylizowany jest na wizerunek rogu widniejącego w herbie fundatorów tych lichtarzy, które zostały opisane w książce na temat dawnych zabytków powiatu krośnieńskiego.
Herb Kosobudza zalicza się do dwóch grup tematycznych: herbów mówiących, gdyż brzmieniem (kos - Kosobudz) nawiązuje do nazwy wsi, oraz do znaków symbolizujących dawnych właścicieli (róg z herbu rodziny von Schlichting).
Flaga
Flagę oparto na barwach herbu miejscowości; zgodnie z regułami tworzenia flag heraldycznych, jej płat podzielony jest na trzy równe pasy poziome o następujących barwach: czarna (kos), żółta (róg), zielona (tarcza). Proporcje boku krótszego (wysokości) do boku dłuższego (szerokości) wynoszą 5:8.
Na terenie wsi znajdują się dwa malowniczo położone i bardzo czyste jeziora Wyślij e-mail i Wyślij e-mail . Ciekawostką przyrodniczą jest występowanie na tym terenie Wyślij e-mail , Wyślij e-mail oraz Wyślij e-mail .
Jesienią w pobliskich lasach można usłyszeć Wyślij e-mail Wyślij e-mail . Zimą w Kosobudzu urządza się Wyślij e-mail połączone z ogniskiem, jazdą na Wyślij e-mail oraz zawody w Wyślij e-mail .