Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Czym malować aluminium?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czym malować aluminium?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • gacek22 29 sie 2010, 12:13
    Witam wszystkich. Postanowiłem pomalować felgi. Jak powinienem się do tego zabrać? Czy konieczne jest zastosowanie jakiegoś podkładu? Z góry dziękuję za wszystkie rady!
    Cytuj
  • frank 29 sie 2010, 13:09
    Najpierw przydało by się piaskowanie. Następnie idzie podkład epoksydowy wypełniający. Na podkład idzie warstwa lakieru. Ostatnia faza to bezbarwny lakier uzupełniający.
    Cytuj
  • gongu 29 sie 2010, 16:48
    Ja za piaskowanie i malowanie felg zapłaciłem 250 zł.
    Cytuj
  • waclaf 29 sie 2010, 19:51
    Witam. Jeżeli masz taką możliwość to proponuję je pomalować proszkowo. Moim zdaniem będzie to najlepszy stosunek jakości do ceny wielki uśmiech
    Cytuj
  • gacek22 29 sie 2010, 20:15
    Czy konieczne jest całe to piaskowanie felg?
    Cytuj
  • frank 29 sie 2010, 23:33
    Jeżeli są mocno skorodowane i dość zniszczone to wtedy pozostaje tylko piaskowanie. Bez tego efekt końcowy może być nieciekawy.
    Cytuj
  • esko 30 sie 2010, 6:31
    Ja sobie odpuściłem piaskowanie. Pomalowałem felgi sprayem. Miało to być tylko tymczasowe rozwiązanie. Efekt jednakże okazał się na tyle zadowalający, że pozostawiłem felgi w takim stanie aż do dzisiaj wielki uśmiech
    Cytuj
  • waclaf 30 sie 2010, 7:16
    gacek22 napisał:Czy konieczne jest całe to piaskowanie felg?
    Piaskowanie jest najlepszym sposobem na pozbycie się jakiejkolwiek korozji. I jest o wiele dokładniejsze niż np szlifowani papierem wielki uśmiech
    Cytuj
  • just_jack 30 sie 2010, 9:04
    Moim zdaniem jeśli chodzi o farby proszkowe, to mają one brzydkie odcienie język
    Cytuj
  • esko 30 sie 2010, 11:47
    Jak sobie pomyślę, że miałbym komplecik felg przelecieć papierem ściernym, to aż mnie ciarki przechodzą wielki uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum