FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

ASG

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • samuraj 25 sie 2010, 18:24
    Hej!
    Czy są na forum ludzie, którzy uprawiają Air Soft Gun? Jeśli tak, to mam nadzieję, że powstanie z tego bardzo ciekawy wątek, w którym powymieniamy się wrażeniami i uwagami dotyczącymi tej dyscypliny. Ja bawię się już od jakiegoś czasu i jestem właśnie na etapie kolekcjonowania sprzętu (niedawno kupiłem świetne buty taktyczne - aż miło na nie popatrzećprzymrużenie oka). Co myślicie o tej formie spędzania wolnego czasu?
    Cytuj
  • zsp 8 wrz 2010, 23:34
    Fajnie, że o tym napisałeś, bo dzięki temu w ogóle zacząłem zgłębiać ten temat. Interesująca sprawa. Kto wie, może sprawię sobie replikę jakiejś fajnej giwery uśmiech Nie wiesz czy imprezy ASG odbywają się jakoś często i czy trudno znaleźć ludzi do takiej zabawy? A może są jakieś organizacje?
    Cytuj
  • olo92 8 wrz 2010, 23:56
    Ja w tej chwili czekam na przesyłkę. Przed wczoraj zamówiłem replikę Karabinu szturmowego M16. Kilku znajomych lata po lesie już od jakiegoś czasu. Ostatnio uległem ich namową i postanowiłem zamówić własny karabinek. Cena takiej zabawki nie jest zbyt wysoka. Co do wrażeń to opowiem wam wszystko, jak tylko wrócę z pierwszego wypadu do lasu wielki uśmiech
    Cytuj
  • agent007 10 wrz 2010, 13:32
    No właśnie, czy są jakieś miejsca, gdzie można się w to pobawić w kilka osób, czy też trzeba się organizować we własnym zakresie?
    Cytuj
  • samuraj 26 paź 2010, 11:11
    I co - doczekałeś się już pierwszego wypadu do lasu? A może graliście w jakiejś opuszczonej fabryce? To nawet ciekawsza sprawa. Jeśli chodzi o organizacje i informacje o imprezach, to poszperajcie w necie - są specjalistyczne fora dla fanów ASG i tam dowiecie się wielu ciekawych rzeczy na ten temat. Ja parę dni temu byłem w lesie - cały dzień lało i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony z tych batesów, które kupiłem - nie dziwię się, że używają ich zawodowcy, bo buty faktycznie dają radę - po całym dniu stopa nadal była sucha. Fajna sprawa.
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 27 paź 2010, 12:55
    z tego co mi wiadomo silna ekipa jest w okolicach bialego stoku i na polnocy gdansk i okolice uśmiech
    Cytuj
  • samuraj 31 paź 2010, 14:12
    Praktycznie o jakim regionie byś nie wspomniał, to okaże się, że powstają tam jakieś nowe drużyny i organizują fajne rozgrywki. Super jest tak czasem pojeździć po takich większych i mniejszych imprezach, bo można się sporo nauczyć i świetnych ludzi poznać. A przy tym rozegrać rzecz jasna fajny turniej, czy pojedynczą walkę przymrużenie oka
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum