Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ładne miejsce na wakacje, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ładne miejsce na wakacje

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Adorianu 18 sty 2015, 18:48
    Tylko gdzieś za granicą przymrużenie oka
    Cytuj
  • koonik 22 sty 2015, 10:30
    Niekoniecznieuśmiech Przecież w Polsce jest też wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Ja wynajmuję co roku [url=http://zakopaneapartamenty24.pl/property/luksusowy-apartament-aquapark-4-w-zakopanem/]apartament w centrum Zakopanego[/url],bo wiem, że to jeden z najpiękniejszych zakątków światauśmiech
    Cytuj
  • Daria05 23 sty 2015, 12:35
    Adorianu napisał:Tylko gdzieś za granicą przymrużenie oka
    Dlaczego wyjazd z kraju? Bliska zagranica? Czy może np. Ameryka Środkowa?
    Cytuj
  • Ewka102 24 sty 2015, 18:55     (ostatnio zmieniony przez autora 17 lut 2015, 13:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja polecam Tabę w Egipcie na półwyspie Synaj. Piękne góry i morze. Blisko do Izraela i Jordanii. Jest egzotycznie i pieknie.
    -----------------------
    Korzystny [url=http://www.tonerygoodline.pl/index.php?d=katalog]wynajem drukarki katowice[/url]
    Cytuj
  • Jarzebina100 25 sty 2015, 22:32
    W Egipcie nie bylam, ja moge polecic sloneczny brzeg w bulgarii teraz bardzo fajne oferty cenowe mozna znalezc w itace.
    Cytuj
  • tyrion 30 sty 2015, 19:23
    Ja byłem w Chorwacji na wycieczce objazdowej z biurem AviaTour Travel i bardzo sobie chwaliłem ten kraj. Myślę, że byłabyś zachwycona, spędzając wakacje właśnie tam. Cudowne krajobrazy, bogactwo natury, piękne zabytki i bajeczne zameczki. Naprawdę, jeśli kocha się podróże i wiejskie klimaty to jest to odpowiednie miejsce. Do tej pory pamiętam te ruiny zamków stojące na wzgórzach. Po prostu coś pięknego.
    Cytuj
  • suselka007 5 lut 2015, 13:18
    My wynajęliśmy w zeszłym roku apartament w Barcelonie przez BookApart, w samym centrum... było naprawdę wspaniale, polecam uśmiech
    Cytuj
  • wiki58 13 lut 2015, 10:50
    Kraj?zagranica? jak kraj to raczej góry bo na lato nad morzem i tak nie ma co liczyć. Jak gdzieś dalej to Chorwacja.
    Cytuj
  • Petrova 15 lut 2015, 20:18
    Ja tam zawsze chciałam zobaczyć Gruzję. Musi być niesamowita! Może ktoś widział w ciekawej cenie i się podzieli info? przymrużenie oka

    Cytuj
  • 16 lut 2015, 12:27
    Ładne miejsce na wakacje to urokliwa kaszubska wieś Skoczkowo.
    Doskonałe miejsce na wakacje z dziećmi.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum