FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Parking lotnisko

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • samuraj 26 kwi 2012, 20:35
    potrzebuję dobrego i zaufanego parkingu, w okolicy Okęcia, gdzie można zostawić samochód na dłuższy czas. Z tego co znalazłem w necie najbardziej do mnie przemawia Park & Fly przy Alei Krakowskiej, lokalizacja super i ceny, ale zanim się na jakiś zdecyduje chce poznać wasze opinie na ten temat, jak macie jakieś doświadczenia piszcie,
    Cytuj
  • pomadka 11 maj 2012, 14:42
    no jak kochasz swój samochód to chcesz dla niego jak najlepiej, więc nie dziwię się, że zastanawiasz się nad tym, gdzie go zostawić. Ale co do pytania o parking to powiem Ci, że śmiało możesz tam parkować, przy Alei Krakowskiej. Ja z niego korzystałam i jestem bardzo zadowolona. Świetna lokalizacja. ceny też są ok, a do tego jeszcze super obsługa, chętna do pomocy.
    Cytuj
  • zlotyklos 30 maj 2012, 21:10
    znam tan parking, o którym piszecie i macie rację, że jest on super. Zostawiłam tam autko dwa razy i jak tylko będzie ku temu okazja zostawię jeszcze. Z uśmiechem na twarzy wspominam uroczych panów, którzy tachali moje walizki, no i jego kolejnym plusem jest to, że te busiki co dowożą na lotnisko jeżdżą naprawdę często.
    Cytuj
  • samuraj 2 wrz 2012, 18:18
    mieliście rację ten parking jest naprawdę super. Nie tylko blisko, po drodze od Krakowa na wjeździe do stolicy, ale też dużo miejsc do parkowania no i też obsługa miła i uczynna. Chętnie pomoże wytłumaczy co i jak.
    Cytuj
  • plny 18 gru 2013, 22:26
    Z doświadczenie wiem, że lepiej nie korzystać z jakiś niesprawdzonych miejsc, a najlepiej jest znaleźć wcześniej parking strzeżony 24/7, ponieważ lepiej zapłacić za parking i mieć pewność, ze samochód będzie bezpieczny. Polecam http://parkingiokecie24.pl/ . Jest to sprawdzony, całodobowy parking przy lotnisku Okęcie.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum