Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Tanie bilety lotnicze

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tanie bilety lotnicze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • phi_marketing 30 sty 2012, 7:42
    Jeśli udało się Wam w ostatnim czasie kupić jakieś tanie bilety lotnicze - napiszcie o tym. Będziemy mieć zbiór sprawdzonych promocji i źródło fajnych inspiracji na tanie podróżowanie.

    Ostatnio coraz rzadziej można natknąć się na promocje lot za 1 zł, ale mam nadzieję, że tanie loty nie odeszły w zapomnienie.

    Pochwalcie się swoimi zdobyczami!
    Cytuj
  • proso 2 lut 2012, 10:17
    no ja bym na to nie liczyła, przy dzisiejszym kryzysie i cenach paliw...
    Cytuj
  • Aquarella 14 lut 2012, 13:12
    Mnie się udało w zeszłym roku załapać na link tanie loty do Oslo uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 22 cze 2013, 18:19     (ostatnio zmieniony przez autora 22 cze 2013, 18:19, w całości zmieniany 1 raz)
    mnie ostatnio w promocyjnej cenie (około 100 zł) udało się zakupić bilety lotnicze do mediolanu, a teraz poluję na jaką okazję na sierpień do Barcelony uśmiech
    Cytuj
  • ezalora 8 sie 2013, 12:45
    Ja zawsze szukam ofert last minute. Wpisuje w google i jest tego naprawdę dużo.



    Cytuj
  • majesty15 20 sie 2013, 19:36
    Tutaj można znaleźć [url=http://www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-nowego-jorku.html] tanie bilety lotnicze m.in. do Nowego Jorku [/url]
    Cytuj
  • Minionka 23 lip 2014, 0:41
    Mi się udało w wizzair. Bo często latam do Wielkiej Brytanii i bilety są naprawde tanie. A teraz jeszcze się dowiedziałam że wizzair i Raiffeisen Polbank stworzyli program lojalnościowy dla osób które często latają. Na https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/wizz_air czytałam że naprawdę w łatwy sposób można zebrać punkty i wymienić na bilet czyli bilet wychodzi za darmo to jest dopiero tanio! przymrużenie oka
    Cytuj
  • pani_woda 29 gru 2014, 13:14
    Dobrym rozwiązniem są wyszukiwarki lotów, ja korzystam zawsze jak chcę zaoszczędzić i porównać oferty róznych przewoźników. Najczęściej szukam biletów i czytam artykuły
    Cytuj
  • miska_mis 5 sty 2015, 11:53
    Już od dawna nie ma tanich biletów lotniczych. Niestety nie te czasy.
    Cytuj
  • sloneczko9 12 sty 2015, 7:16
    Powiem Wam,że ja głównie latam właśnie z takich promocji lotniczych uśmiech Loty można zarezerwować w bardzo niskich cenach ale trzeba być na bieżąco.
    Warto jest sprawdzać sobie promocje lotnicze w takich liniach jak Wizzair czy Ryanair. Patrzeć się na first minute.Często z dużym wyprzedzeniem ceny są bardzo niskie.
    No i wybrane lotniska również mają różne ceny. Tanio jest w Katowicach:
    https://www.katowice-airport.com/ - odsyłam na stronę portu gdzie możecie sobie przejrzeć kierunki.
    Szczególnie ciekawe są moim zdaniem :
    Rzym
    Mediolan
    Oslo
    Glasgow
    Z tego co również widziałam latają tam czartery na Wyspy Kanaryjskie ( chyba z Tui...).
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum