Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Wakacje całą rodziną

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wakacje całą rodziną

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 29 lip 2013, 18:36
    Gdybyśmy planowali wakacje dla całej rodziny (tzn. 3 osoby) we Włoszech, to myślicie, że taniej byłoby pojechać samochodem, czy może lepiej polecieć?
    Znam już tak orientacyjnie ceny biletów ale te ceny i tak zmieniają się co chwilę, więc jak przyjdzie co do czego, to może być drożej lub taniej.
    Może w takim razie lepiej wykupić wycieczkę w biurze podróży?
    Cytuj
  • charlotte1991 4 paź 2013, 7:16
    Taniej chyba będzie samochodem. Osoby podróżujące za granicę samochodami często instalują w nich [url=http://]monitoring pojazdu[/url], dzięki niemu mogą kontrolować zużycie paliwa. Myślę że z tym urządzeniem podróż nie kosztowałaby Was wiele.
    Cytuj
  • Moloo 29 paź 2013, 21:33
    Ja bym nie ryzykowała na wycieczkę z biurem podróży. Wolę wszystko zaplanować sobie sama. Na początku wybieram sobie cel podróży , później szukam jak najtańszego noclegu. Sprawdzam czy w cenie jest wyżywienie, jeśli nie szukam miejsc w których mogłabym coś zjeść a na koniec poszukuje okolicznych atrakcji. Byłam na takich wyjazdach już parę razy i zawsze wracałam zadowolona. Jakoś nie ufam biurom podróży.
    Cytuj
  • feed 12 lis 2013, 7:40
    Ja wychodzę z założenia że najpierw trzeba zwiedzić Polskę a dopiero później wyjeżdżać za granice. Mamy tyle pięknych miejsc i nie ma sensu wydawać fortuny na zagraniczne wakacje skoro na miejscu można świetnie się bawić. My do Nosalowego Dworu jeździmy latem i zimą. Ja oddaję się zabiegom w SPA a mąż z dzieciakami szaleją na stokach lub biorą udział w zabawach organizowanych przez hotel. Wierzcie mi w Polsce też można dobrze się bawićuśmiech
    Cytuj
  • malina45 12 lis 2013, 15:01
    Moja znajoma na wakacje całą rodziną jeżdżą tutaj [reklama] Mówiła że hotel jest świetnie dostosowany do takich wypraw z dziećmi. Ja swoich się jeszcze nie dorobiłam i byłam tam sama z mężem ale tez nam sie podobało. Myśle że jak założymy rodzinę to też pojedziemy tam wspólnie.
    Cytuj
  • szarlottka 20 lis 2013, 7:40
    My w tym roku chcemy lecieć do Londynu a później spędzimy kilka dni w Zakopanym.
    Cytuj
  • indonezja 27 lis 2013, 12:12
    my ostatnio byliśmy w kołobrzegu całą rodzinką i było bardzo fajnie nie licząc zimnej aury uśmiech a po drodze do krakowa zajrzeliśmy do hotelu znajomego na 2 dni uśmiech zostawiłam wtedy moją latorośl i udałam sie z mężem do spa, taki mały odpoczynek w drodze powrotnej super działa !
    Cytuj
  • andzia78 28 lis 2013, 9:03
    Wakacje całą rodziną w Warszawie w SPA? :-D
    Cytuj
  • Spidi4 14 lip 2014, 18:34
    Do SPA bym raczej całej rodziny nie zabrał, ale do Warszawy to czemu nie. Mnie podoba się w tamtych okolicach taki hotel http://www.hotelponiatowski.pl/ , mam nadzieje że kiedyś uda mi się na to namówić rodzinke bo chyba nie jedna osoba z nas chciała by odwiedzić takie miejsce.
    Cytuj
  • szarlottka 20 lip 2014, 14:43
    Ja nigdy nie widziałam większego sensu w wakacjach w SPA. My chcemy całą rodzinką jechać do Kielc. Mam zamiar pokazać dzieciakom Góry Świętokrzyskie. Znaleźliśmy już niedrogi hotel na http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/kielce/hotel-kielce.htm i po niedzieli chyba zrobimy rezerwację na koniec sierpnia. Mam nadzieję, że pogoda nam dopiszeuśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Przetwory na zimę