Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Karta z programem lojalnościowym, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Karta z programem lojalnościowym

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kasiamigas 24 kwi 2014, 22:58
    To chyba skontaktuje się z sygma. Dzięki
    Cytuj
  • kasiamigas 28 kwi 2014, 17:27
    Czekam już na kartę i będę dawała znać jak się jej używa :--)
    Cytuj
  • kasiamigas 12 lut 2015, 15:48
    no i mam kartę od paru miesięcy, jako że w obecnych czasach prawie zawsze płacę kartą i rzadko mam przy sobie gotówkę, już nazbierałam na to co chciałam z programy lojalnościowego, mogę polecić, to świetna karta sygmy
    Cytuj
  • veganka 1 lis 2015, 17:38
    a ja weszłam w ten wątek ponieważ tytuł mnie zainspirował, bo jedyna karta kredytowa z programem lojalnościowym jaką znam to karta sygma banku.
    Cytuj
  • lativa 16 mar 2016, 19:07
    też mam ich kartę, punkty punktami ale ja najbardziej cieszę się ze zniżek do sklepów, bo akurat tak trafiaja że współpracują ze sklepami w których zawsze i tak robiłam zakupy, także spore oszczędności
    Cytuj
  • veganka 19 mar 2016, 18:38
    skoro często kupujesz w sklepach które są partnerami sygma banku to szkoda byłoby nie skorzystać, tym bardziej że często zniżki na karte sięgają nawet do 50% więc bardzo wysoko. a przed swiętami każda oszczędność się przyda.
    Cytuj
  • lativa 21 mar 2016, 13:57
    no to akurat fakt uśmiech kupowaliśmy tv teraz przed wielkanocą w rtv euro agd to udało się sporo oszczędzić
    Cytuj
  • veganka 21 mar 2016, 20:44
    a każdy teraz patrzy na to żeby kupić wszystko taniej dlatego takie okazje jakie daje sygma bank rzadko się zdarzają.
    Cytuj
  • lativa 22 mar 2016, 19:35
    Tym razem płaciliśmy za całość, ale z tą kartą raty mogłam mieć strice 0%, żadnych ukrytych kosztów uśmiech zawsze szukałam takich okazji, nie lubię czekać i odkładać na potrzebny sprzęt, lepiej od razu móc się nim cieszyć a raty to taki odpowiednik odkładania do skarbonki wielki uśmiech
    Cytuj
  • veganka 31 mar 2016, 15:57
    jeśli masz raty 0% to po co odkładać jak można kupić odrazu sprzęt i zpłacić dokąłdnie tyle ile kosztuje sprzęt.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum