Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Konto dla firmy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konto dla firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 28 sie 2013, 10:37
    Konto w jakim banku polecilibyście dla małej, niedawno wystartowanej firmy? Szukam opinii osób prowadzących własną działalność.
    Cytuj
  • bernardo83 30 sie 2013, 11:33
    Według mnie oferta Idea Banku jest bardzo dobra. Może spróbuj konto "Firma to ja".
    Cytuj
  • MartynKa79 30 sie 2013, 22:54
    A co fajnego proponują, że polecasz właśnie to konto?
    Cytuj
  • zuzia83 9 wrz 2013, 21:59
    Konto powinno być łatwe w obsłudze, jeśli masz głównie przelewy to może być tylko internetowe. Ważne, żeby było za free, z darmowymi przelewami na inne rachunki i do US i ZUSu, tutaj masz takie VW Bank. Plusem jest także opłata za kartę pobierana raz na dwa lata, w wysokości na dzień dzisiejszy 50 zł, więc nie jest droga.
    Cytuj
  • MartynKa79 10 wrz 2013, 8:41
    Zainteresowałam się tym kontem w Idea Banku i jestem zadowolona. Mają naprawdę przyjazną politykę, jeśli chodzi o pomoc dla startujących firm. Polecam.
    Cytuj
  • bernardo83 10 wrz 2013, 8:52     (ostatnio zmieniony przez autora 10 wrz 2013, 8:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Masz przelewy, prowadzenie konta oraz wydanie i prowadzenie karty za ozł. To fajna oferta, szczególnie jak ma się dobry obrót na koncie. A ty założyłaś już to konto czy dopiero zamierzasz?
    Cytuj
  • majesty15 21 wrz 2013, 17:22
    Może sprawdź ofertę volkswagen bank, osoba prawna może u nich otworzyć konto w banku.
    Cytuj
  • MartynKa79 22 wrz 2013, 11:28
    bernardo - tak, mam tam od niedawna konto. To dlatego napisałam, że jestem zadowolona. - Jak do tej pory tej współpracy towarzyszą same pozytywne odczucia i doświadczenia uśmiech
    Cytuj
  • charlotte1991 30 lis 2013, 22:00
    Ja w najbliższym czasie chciałabym otworzyć firmę i myślę nad założeniem konta w Skoku Wołomin. Widziałam na ich stronie że mają całkiem niezłą ofertę. Konto jest darmowe a mi głównie na tym zależy poza tym kilka osób z mojego otoczenia korzysta z ich usług i są zadowoleni.
    Cytuj
  • majek1234 26 gru 2013, 13:47
    Ludzie [url=http://www.hipoteczny-kredyt.info/]tutaj[/url] pisali o tym, że Alior Bank oferuje całkiem niezłe oferty kont dla firm. Poczytaj ich ofertę, może to jest to czego szukasz.
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum