Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kursy dla finansisty

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kursy dla finansisty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marta_23 9 sie 2013, 13:03
    Hej. Kieruję moje pytanie do osób zajmujących się finansami bądź ewentualnie prawem finansowym. Chciałabym się dowiedzieć, czy warto jest podejmować się jakichś dodatkowych, płatnych kursów dla finansistów? Obecnie idę na 5 rok studiów (Finanse i Rachunkowość) i obawiam się, że mogę mieć problemy ze znalezieniem później odpowiedniego dla mnie zajęcia. Czy ktoś przechodził jakieś dodatkowe szkolenia bądź kursy? ? Czy w ogóle warto jest dalej iść w tym kierunku? Dziękuję za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam
    Cytuj
  • 18 wrz 2013, 16:38     (ostatnio zmieniony przez autora 18 wrz 2013, 16:39, w całości zmieniany 2 razy)
    A moze jakieś szybkie szkolenie z programów do pit?
    Cytuj
  • Pesso 26 lut 2014, 9:02
    Jak najbardziej warto jeżeli tylko masz taką możliwość. Ze swego doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo przydatny szkoleniem jest tego rodzaju [url=http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/us-gaap-warsztaty,13/]szkolenie ze standardów rachunkowości[/url] zdaję jednak sobie sprawę, że dla Ciebie, jako studentki udział w takim szkoleniu może być sporym wydatkiem, dlatego warto załapać się w jakiejś firmie, bo prędzej to ona wyśle Cię na tego typu szkolenie, a Ty zapłacisz jedynie podatek od uczestniczenia w nim.
    Cytuj
  • tyrion 23 sie 2015, 20:26
    Powiem ci, że z pracą ostatnio coraz prędzej, ale jednak rozwijanie się bardzo pomaga w tej branży. Sam byłem ostatnio na szkoleniu www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/zarzadzanie-projektami,49/
    Były to miesięczne warsztaty zakończone egzaminem z zarządzania projektami.
    Bardzo polecam każdemu z tej branży, kto ma do czynienia z projektami, czyli chyba większości osób zajmujących się finansami.
    Przez ten czas przyswoiłem wiele praktycznych informacji i wykształciłem nowe umiejętności. Szkolenie uważam za jedno z bardziej udanych. Naprawdę polecam.
    Cytuj
  • Glinka 8 gru 2015, 17:17
    Firma wysłała nas niedawno na takie szkolenie z Dar-Trans. Szkolenie ciekawe- dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy. Szkolenia są potrzebne w każdej firmie- szkolenia pomagają w rozwijaniu się.
    Cytuj
  • Dzileny 9 gru 2015, 11:39
    Z doświadczenia wiem, że takie kursy to strata pieniędzy. uśmiech Chyba, że chociaż papier wartościowy na rynku to wtedy warto, ale wiedzy mało na tym. wielki uśmiech
    Cytuj
  • czewik 3 lip 2024, 14:03
    Sprawdź http://www.flairacademygroup.pl/potrzebowalam-opinii-zabezpieczajacej-podatek-u-zrodla/ to dobra oferta.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum