Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Lombard czy kredyt?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lombard czy kredyt?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 z 3  
  • ZuzannaPigalle 12 cze 2013, 20:39
    Co lepsze - pożyczki pod zastaw w lombardzie czy kredyt w firmie pozabankowej?
    Oczywiście piszę o małych kwotach - 200 -300 pln mi potrzebne.
    Czy np jak zastawię telefon - w firmie wyżej, którą podlinkowałem super mi go wycenili, to to będzie się bardziej opłącało niż pożyczka?
    Wydaje mi się, że tak, ale potrzebuje jakiegos potwierdzenia uśmiech
    Cytuj
  • 18 cze 2013, 15:31
    Ja myślę, że jeśli nie stać nas na kredyt to od lombardu lepsza będzie taka pożyczka przez internet bez zaświadczeń - tutaj są dobre oferty i porównania pożyczek. Według mnie to najlepsza opcja.
    Cytuj
  • zott 19 cze 2013, 9:11
    Myślę, że lepszy jest lombard. Ja osobiście często korzystam z Lombard Warszawa. Plusem jest to, że lombard jest czynny 7 dni w tygodniu.
    Cytuj
  • 19 cze 2013, 14:05
    Tak, lombard to dużo lepsza sprawa.
    Tutaj spis takich dobrych lombardów:
    Cytuj
  • zonja 20 cze 2013, 9:44
    Ja też wolałabym Lombard, tym bardziej, że ten na Złotej ma już jakąś renomę, jest znany z uczciwości i wysokich wycen towaru.
    Cytuj
  • blue-green 22 cze 2013, 13:08
    Ja również jestem za braniem pożyczki pod zastaw w zaufanym Lombardzie. Nie wiem czy wiecie ale w polecanym przez Was lombardzie na Złotej można czasami kupić dobry sprzęt w okazyjnej cenie. Na swojej stronie mają odnośnik do Allegro i tam również są rzeczy w dobrych cenach.Ja poluje na używaną lustrzankę w atrakcyjnej cenie.
    Cytuj
  • Adrianol 7 lip 2013, 22:17
    Warto jednak rozejrzeć się za zwykłym kredytem, mam teraz na rynku bardzo duży wybór, banki w tym momencie mają bardzo dobre oferty ponieważ konkurencja na rynku bankowości się zwiększa, więc jeśli ktoś potrzebuje rozeznania w sferze kredytów to może zajrzeć na stronę

    Cytuj
  • Dess 28 lip 2013, 14:37
    [url=http://]Pożyczki pod zastaw[/url] to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują niewielkich kwot pieniędzy, np. kilkuset złotych bez tych wszystkich formalności. Też czasami korzystam z usług lombardu i wydaje mi się, że to lepsze niż pożyczka w jakimś parabanku.
    Cytuj
  • charlotte1991 21 paź 2013, 7:15
    Ja brałam pożyczkę pod zastaw. Moim Zdaniem jest to dużo bardziej opłacalnie niż kredyt, zawsze mogę odebrać swoje złoto po miesiącu lub przedłużyć umowę i nikt nie będzie mnie nękał o jak najszybszą spłatę.
    Cytuj
  • Alicja1233 22 lis 2013, 13:08     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2014, 16:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Widzę, że w większości opsiwany jest tu rynek warszawski, dlatego podzielę się sowimi opiniami na temat usługi [url=http://lombardkalwaryjska.pl] pożyczki pod zastaw Kraków[/url].

    Tutaj dosyć popularne są takie usługi i opłacalne, gdyż panuje spora konkurencja, szczególnie na ulicy kalwaryjskiej, gdzie jest sporo takich instytucji, każdy walczy o klienta, dlatego nie ma mowy tu o jakiejś nieuczciwości
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum