Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Plany oszczędnościowe, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Plany oszczędnościowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dagmarazych 12 cze 2015, 13:48     (ostatnio zmieniony przez autora 12 cze 2015, 13:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Oszczędzanie jest dobrym rozwiązaniem na przyszłość oraz przy okazji sprawia, że jesteśmy mnie zestresowani mając zaplecze finansowe. Ja ostatnio stwierdziłam, że muszę się tym zająć, pomimo sporych oszczędności postanowiłam je pomnażać. Na sam początek nie chce za bardzo ryzykować i założyłam kilka lokat. Wybrałam głównie te długoterminowe, mam nadzieje, ze nie pożałuje swojej decyzji uśmiech Pozdrawiam!
    Cytuj
  • Candi46 16 cze 2015, 12:50     (ostatnio zmieniony przez autora 22 cze 2015, 16:58, w całości zmieniany 2 razy)
    Na lokatach nie da się zbyt dużo zarobić... Trzeba by moim zdaniem wejść bardziej w złoto. Na tym można naprawdę dużo zarobić uśmiech Trzeba tylko wcześniej trochę się do tego przygotować uśmiech Dobrym pomysłem jest np. takie [url=http://skup.zlota.pl/zloto-inwestycyjne]złoto inwestycyjne[/url] przymrużenie oka
    Cytuj
  • szarlottka 3 lip 2015, 18:06
    Ja ostatnio staram się oszczędzać na czym tylko mogę. Zmniejszyłam rachunki za prąd i wodę a teraz myślę o telefonie. Trafiłam na telefon voip i nie wiem czy nie przejdę na telefonię internetową. Na pewno jest to korzystniejsza oferta niż zwykła telefonia komórkowa. Połączenia są znacznie tańsze.
    Cytuj
  • kamiladrozd 20 lip 2015, 17:57     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lip 2015, 17:59, w całości zmieniany 3 razy)
    Ja też ostatnio zaczęłam trochę bardziej racjonalnie podchodzić do kwestii finansowej uśmiech założyłam i konto oszczędnościowe i lokatę bankową i póki co odsetki sobie rosną. Wiadomo, nie będzie to ogromny zysk natomiast chociaż wiem, że moje oszczędności są bezpieczne. Ja korzystałam z rankingów internetowych wybierając lokatę i konto. Szkoda czasu na zbieranie informacji w placowkach.
    Sprawdź aktualny ranking najwyżej oprocentowanych lokat bankowych.
    Cytuj
  • martinus22 6 sie 2015, 19:30     (ostatnio zmieniony przez autora 10 sie 2015, 16:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Może po prostu jakaś lokata będzie odpowiednia. Kwestia tego ile tych pieniędzy jesteś w stanie ulokować. Zobacz na stronie idea banku tu http://ideabank.pl, oni mają często oferty dla prywatnych klientów i firm.
    Cytuj