Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Potrzebuję pilnej pożyczki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Potrzebuję pilnej pożyczki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kredytynet 25 cze 2013, 22:26
    uśmiech

    POZYCZKI WAKACYJNE NA DOWOLNY CEL DO 300 TYS. BEZ SPRAWDZENIA BIK ORAZ KOMORNIKIEM I US

    Oferujemy pomoc i kredyty dla zadłużonych, kredyt bez bik do 300tys,dla wszystkich ludzi majacy problem trudnosci w uzyskaniu kredytu
    pożyczki. Zapraszamy na naszą stronę
    Cytuj
  • szarlottka 21 paź 2013, 7:23
    Mi udało się wziąć mikropożyczkę dostałam bez problemu 500 zł na wyprawkę dla dziecka do przedszkola.
    Cytuj
  • tutejszy 23 paź 2013, 20:44
    Sam ostatnio byłem w podbramkowej sytuacji, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za projekt miał dotrzeć dopiero za tydzień. Skorzystałem z porównywarki kredytów chwilunia.pl , dzięki czemu dokonałem właściwego wyboru. Można powiedzieć, że zapomniałem już o pożyczce, bo spłaciłem niemal od razu. Na pewno jeśli będę potrzebował pilnie gotówki, to znowu zdecyduję się na chwilówkę. Tylko musisz się zastanowić, czy będziesz w stanie regularnie spłacać, bo inaczej nie ma sensu sobie chwilówkami zawracać głowy, bo odsetki z racji przekraczania terminów Cię zjedzą.
    Cytuj
  • charlotte1991 29 lis 2013, 15:00
    Ja w tym roku postanowiłam zrobić dzieciakom wypasione święta i wzięłam pożyczkę w Skarabeuszu. Zawsze starałam się nie szaleć z prezentami a w tym roku nie będę żałowała pieniędzy i każdy dostanie to co sobie zamarzył. Pieniądze dostałam do domu od przedstawiciela mam spłacać w niewielkich ratach których raczej nawet nie odczuję... Dlatego moim zdaniem nie było się nad czym zastanawiaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Mariusz_Sitarz 9 gru 2013, 14:13
    Zanim pokusicie się o jakąkolwiek pożyczkę, czytajcie umowy, a szczególnie wszystko co drobnym druczkiem pisane. Pytajcie o wszystko co nie jest dla Was jasne, nawet najbanalniejsze pytanie może pomóc Wam się ustrzec przed pułapkami.
    Cytuj
  • 10 gru 2013, 20:54
    To co małym druczkiem to w szczególności, ale całośc dokumentu umowy trzeba dokładnie przewertować , jeżeli nie chcemy niespodzianek..
    Cytuj
  • majek1234 26 gru 2013, 13:24
    Jeżeli potrzeba Ci pożyczki, to [url=http://www.az-finanse.pl/forum/banki.6/]banki[/url] chętnie czekają na Ciebie. Tylko tam dostaniesz bezpieczną pożyczkę bez wysokiego oprocentowania.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum