Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Problemy z prawem - prawnik czy inne sposoby?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problemy z prawem - prawnik czy inne sposoby?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 17 kwi 2013, 15:31     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2013, 15:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę, że prawnika najlepiej zatrudnić z polecenia. Mamy wtedy pewność, że jest fachowcem, który poradzi sobie z naszą sprawą i nie będzie z nim żadnych problemów. Wiemy też wtedy dokładnie jak wygląda taka pomoc w kwestii finansowej, co też jest moim zdaniem bardzo ważne.
    Cytuj
  • arpro_1 1 maj 2013, 11:52
    Lepiej skorzystać z usług prawnika, szczególnie jeśli nasz "przeciwnik" w sprawie też to robi. Z prawnikiem, nawet najsłabszym trudno będzie wygrać. Nie znając przepisów prawa, sposobów działania i możliwości nie mamy szans.
    Cytuj
  • maciejewskaa 25 paź 2013, 18:07     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lis 2013, 15:05, w całości zmieniany 3 razy)
    Ja od lat korzystam z usług jednej i tej samej kancelarii - Grzybkowski Guzek Jackowski z Poznania. Mili, kompetentni ludzie, którzy zawsze mi pomogli. Nigdy nie zostawili mnie z problemem, nawet bardzo skomplikowanym. Poza tym nie kasują za swoje usługi krocie. Jak na Poznań naprawdę nie są drodzy, Dla mnie ich największym atutem jest to, że specjalizują się w wielu dziedzinach. Kiedyś korzystałam z usług radcy prawnego. Problem jest jednak w tym, że radca nie może reprezentować klienta w spawach karnych (nie wiem dlaczego, ale tak jest). Nie wyobrażam sobie, żebym sama miała iść z czymś do sądu. Prowadzę działalność, ale chodziłam do nich po porady nie tylko w sprawie firmy, ale też w prywatnych sprawach. Kiedyś w sądzie chciałam się sama reprezentować, ale to była jakaś porażka...byłam ignorowana. Wygrałam dopiero w sądzie okręgowym, ale wtedy miałam już adwokata. Prawdą jest niestety, że nieznajomość prawa szkodzi...Jakby ktoś chciał znaleźć ich stronę to wystarczy w wyszukiwarkę wpisać słowa kancelaria adwokacka Grzybkowski Guzek Jackowski poznań. Podsumowując moje wypociny - lepiej korzystać z pomocy fachowca, niż samemu brnąć w nieznane.
    Cytuj
  • AstaLawista 26 paź 2013, 17:12
    Ale to wszystko zależy od specyfiki problemu. Gdy szukam podstawowych informacji, bardziej do zaciekawienia siebie, to wiadomo, że najpierw sięgam po internet i tam szukam.
    Cytuj
  • AstaLawista 2 lis 2013, 9:19
    No i stało się. Muszę jednak skorzystać z pomocy prawnika,a konkretniej to wysłać tam koleżankę z synem, który trochę narozrabiał - podano mi namiar na jednego specjalistę w spr. prawa karnego - pan Wawrzyniec Chróścielewski, ma swoją kancelarię w Łodzi.
    Cytuj
  • 3 lis 2013, 12:06
    Teraz na internecie można znaleźć wiele informacji, które nas nurtują również tych związanych z prawem, dlatego zamiast od razu iść do prawnika i tracić 100 zł za poradę prawną, warto znaleźć coś na własną rękę
    Cytuj
  • bat-man 27 lut 2014, 2:27     (ostatnio zmieniony przez autora 28 lut 2014, 21:26, w całości zmieniany 1 raz)
    adamtomas napisał:Teraz na internecie można znaleźć wiele informacji, które nas nurtują również tych związanych z prawem, dlatego zamiast od razu iść do prawnika i tracić 100 zł za poradę prawną, warto znaleźć coś na własną rękę
    Nie mogę się z Tobą zgodzić niestety... Owszem można skorzystać z porady udzielonej przez internet, ale niech to będzie porada od fachowca, od prawnika z doświadczeniem, który ma własną kancelarię (patrz np. [url=http://porady-prawne.waw.pl]TU[/url])... Wejście na przypadkowe forum i skorzystanie z pomocy nie wiadomo kogo może się źle skończyć... Jak szukać w internecie prawnika to na sprawdzonych stronach!
    Cytuj
  • MartynKa79 15 mar 2014, 13:15
    [url=http://prawe.org/]Porada prawna [/url] to w takim przypadku podstawa i to od kontaktu z prawnikiem bym zaczęła.
    Cytuj
  • niccole81 30 kwi 2014, 15:18
    Ja wolę problemów z prawem nie załatwiać na własną rękę, gdyż nie mam odpowiedniej do tego wiedzy. Lepiej, żeby pomocy udzielił nam dobry [url=http://]adwokat. Zielona Góra[/url] ma wiele dobrych kancelarii prawnych, w których można znaleźć fachową poradę i pomoc prawną.
    Cytuj
  • Ewelina_L 11 maj 2014, 15:41
    Wpierw szukam informacji na własną rękę, dopiero w dalszej kolejności udałabym się po radę do specjalistów. Ale nigdy to nie było konieczne.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum