Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Promocje dla firm!

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Promocje dla firm!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ImprovedFinance 22 wrz 2012, 11:37
    W tym temacie chce poruszyć sprawy związane z promocjami, udogodnieniami dla osób posiadających przedsiębiorstwa.
    Osoby reklamujące swoje usługi dla firm także zapraszam do pisania postów.
    Mam nadzieję, że temat ten pozwoli osobą, które zaczynają lub dłuższy czas już prowadzą swoja działalność obniżyć koszty i w jeszcze większy sposób czerpać korzyści ze swojej firmy.

    Cytuj
  • ImprovedFinance 22 wrz 2012, 11:43
    Tańszy prąd o nawet 3300zł.

    RWE rozpoczęło swoją działalność 1 lipca 2007 roku.
    Firma zarządza siecią elektroenergetyczną na terenie całego kraju i realizuje zadania operatora systemu dystrybucyjnego.
    Dostarcza energię 900 tysiącom Klientów.
    Dzięki wysokiej klasy specjalistom, znacznym nakładom inwestycyjnym, jak również nowoczesnym, przyjaznym dla środowiska technologiom RWE Stoen Operator utrzymuje najwyższe standardy pracy sieci.



    Cytuj
  • ImprovedFinance 22 wrz 2012, 11:48
    Leasing czy kredyt na samochód?
    co bardziej się opłaca?
    jakie obowiązki spoczywają na leasingobiorcy?

    Cytuj
  • camper01 23 wrz 2012, 10:19
    Ani RWE ani leasing nie interesują mnie i na pewno nikogo kto tu wejdzie. Bardziej zainteresowały by mnie akcje dotyczące kredytów na potrzeby mieszkaniowe a nie jakieś tanie reklamy.
    Cytuj
  • Outlet_Warszawa 25 wrz 2012, 21:13
    camper01 napisał:Ani RWE ani leasing nie interesują mnie i na pewno nikogo kto tu wejdzie. Bardziej zainteresowały by mnie akcje dotyczące kredytów na potrzeby mieszkaniowe a nie jakieś tanie reklamy.
    kolega niech pisze za siebie i nie spamuje tematu jakimis kredytami mieszkaniowymi-co mnie przedsiębiorcę interesują kredyty mieszkaniowe?Bzdura totalna...

    A co do leasingu,przymierzam się własnie do zakupu autka na firmę i szukam ciekawej oferty..
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 8:31
    Jeżeli szukasz ciekawej oferty leasingu dla firm to zobacz na Impuls Leasing maja dobre warunki i przejrzyste zasady finansowania
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum