Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy używasz w firmie programu CRM?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy używasz w firmie programu CRM?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • WiedzawFirmie_pl 16 maj 2011, 10:45
    Czy używacie programu CRM do zarządzania relacjami z klientami?
    Jakie są wasze doświadczenia, który program jest godny polecenia?
    Co z takiego programu najbardziej się przydaje w codziennej pracy?

    Cytuj
  • XVOY 16 maj 2011, 12:04
    CRM to jest dobre rozwiązanie w przypadku dużych (ewentualnie średnich) firm, które obsługują klientów detalicznych poprzez oddziały net czy infolinię. To raczej drogie rozwiązania i nie każdego na nie stać. Poza tym niektóre CRM są powiązane z innymi bazami jak np. systemem rozliczeniowym, a to już full professional.
    Cytuj
  • Justynaaa 19 maj 2011, 10:01
    Systemy CRM to nieocenione narzędzie dla każdego rodzaju firmy. Wiadomo, że najbardziej na systemie, który porządkuje zgromadzone informacje i jest narzędziem analitycznym najbardziej skorzystają duże firmy. Powód jest prosty-jest tam najwięcej danych, które muszą zostać zarchiwizowane w czytelnej, prostej formie. Ale małe firmy prędzej czy później staną przed potrzebą modernizacji, jeśli będą chciały utrzymać się na rynku. Obecnie zmienia się wygląd łańcucha handlowego. Teraz już nie liczy się najbardziej udoskonalanie towaru/usługi, tylko pielęgnowanie relacji z klientem i dbałość o jego zadowolenie. To właśnie jest główne zadanie systemów CRM-zebranie danych, by potem wykonać kluczowa czynność-zanalizować je! (czyt.zbadać preferencje klientów, zbadać opłacalność inwestycji i podjąć odpowiednie kroki handlowo-sprzedażowe). Dotyczy to przedsiębiorstw zarówno MŚP jak i dużych. Na zachodzie systemy CRM to już standard, u nas dopiero raczkują (46% dużych firm i 17% mniejszych używa CRMów). Ale tendencje są wyraźnie wzrostowe, więc aplikacje CRM zawojują prędzej czy później polski rynek. Wiem, bo pilnie śledziłam wszelkie nowości o CRMach, gdy zastanawialiśmy się nad wdrożeniem. I tak mi zostałouśmiech
    Pytasz jaki CRM polecamy-ja polecam ten, który sprawdził się w mojej firmie, czyli CRM7 spod igły more7 Polska. Jest zintegrowany z innymi systemami (Symfonia) i łatwy w użyciu. Ma wszystko czego potrzeba do sprawnej pracy i w razie pytań mamy stały kontakt z twórcami systemu. Ok, koniec wykładu (nie mogłam się powstrzymaćjęzyk). Pozdrawiam!
    Cytuj
  • nadobnij 18 sie 2011, 10:20
    Witam, od siebie mógłbym polecić zoho w mojej ocenie to solidne oprogramowanie, które dobrze sprawdza się w firmie. CRM-y naprawdę pomagają w prowadzeniu działalności, kiedyś patrzyłem na to sceptycznie, teraz już się przekonałem.
    Cytuj
  • Darecki_89 8 wrz 2011, 10:05
    Ja osobiście skończyłem używać wersji testowej Asystenta CRM 2011 PRO firmy VBS i bardzo poważnie myślę nad zakupieniem pełnej wersji tego oprogramowania, gdyż w 100% spełniał moje oczekiwania, był to pierwszy system CRM z którym miałem styczność i przekonał mnie do siebie całkowicie

    Pozdrawiam
    Cytuj
  • itcompany 6 lut 2012, 10:09
    Polecam nasz darmowy system Belisama4CRM, który można rozszerzyć o dodatkowe funkcje w zależności od potrzeb. Instalacja podstawowej wersji oprogramowania nie obliguje do zakupu pozostałych modułów. Program posiada przyjazny interfejs, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze. Więcej informacji na naszej stronie internetowej:
    Cytuj
  • WiedzawFirmie_pl 6 lut 2012, 15:46
    Dziękuję za odpowiedzi! Cieszę się, że dominują głosy za używaniem CRM'a.
    Dzięki za podanie linków do kilku CRM (nie wszystkie są typowymi CRM'ami
    ale oferują za to inne możliwości).

    Ja preferuję programy typu do wsparcia pracy grupowej i ogólnej
    organizacji pracy w firmie. Program na licencji open source ale możliwości ma
    kosmiczne.

    dziękuję, nadal będę śledzić ten wątek
    Cytuj
  • Kajakarz 16 paź 2012, 22:03
    Nasz firmowy crm robiła firma - klasyczne oprogramowanie na zamówienie, ale super dopasowane do potrzeb firmy i pracowników + zarządzanie klientami pierwsza klasa.
    Nawet nie wyobrażamy sobie, jak moglibyśmy pracować bez tego.
    Cytuj
  • martinus22 10 lip 2013, 10:39
    Firma, w której pracuję liczy ponad 100 osób, więc ciężko byłoby funkcjonować bez systemu CRM zwłaszcza w branży informatycznej.
    Cytuj
  • cookie138 30 wrz 2013, 11:46
    U nas w firmie korzystamy z sytemu CRM do zarządania relacjami z klientami, ale również z innych programów np. z systemu do zarządania kadrami aby łatwiej zarządzać podległymi pracownikami.
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum