Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Estetyka w biurze

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Estetyka w biurze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 z 3  
  • Jana1 18 sie 2013, 15:09
    Chciałabym urządzić biuro jakoś nowocześnie, ale przede wszystkim estetycznie, żebym miała pewność, że robi na klientach dobre wrażenie.
    Całość chcę zrobić w stonowanych kolorach - odcieni szarości i błękitów, ale do tego przydałby się mocny akcent. Myślicie, że taka duża fototapeta sprawdzi się?
    Cytuj
  • 18 sie 2013, 15:50
    Myślę, że tak. Kwestia dobrania odpowiedniego wzoru. Na mnie by to podziałało na pewno.
    Cytuj
  • fawor 26 sie 2013, 0:51
    Pewien znany w moim mieście stomatolog zlecił mi remont swojego gabinetu.
    Szukam właśnie inspiracji i pomyślałem o takim muralu, bądź fototapecie na ścianie.
    Może da się przekonać. Jaki widok chcielibyście oglądać siedząc na fotelu, żeby działał uspokajająco?
    Cytuj
  • xixix 30 sie 2013, 14:16
    Ja jak robiłem remont w swoim biurze skorzystałem z usług firmy, która zajmuje się tworzeniem [url=http://]fototapet w Łodzi[/url]. Efekt jest zadowalający, w porównaniu gołymi, jednokolorowymi ścianami to przestrzeń się jednak ożywia i wygląda to bardziej interesująco. Chociaż dużo też zależy od tego jaki się wybierze wzór, moim zdaniem stonowane kolorystycznie zdjęcia są najlepsze jeżeli chodzi o biuro. Ja wybrałem panoramę miasta i jest ok.
    Cytuj
  • waloria 4 wrz 2013, 12:12
    Będzie dobrze, rób jak czujesz. uśmiech
    Cytuj
  • 8 wrz 2013, 22:46     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2013, 14:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Fototapeta, to dobry pomysł uśmiech Na pewno ożywi nieco Twoje biuro.
    Cytuj
  • MalaBiala 27 lis 2013, 13:49
    Jakaś dobrze dobrana do wnętrza fototapeta może skutecznie ożywić nudne biuro przymrużenie oka
    Cytuj
  • 22 gru 2013, 22:16
    Myślę ,że dobranie odpowiedniej kolorystyki jest bardzo ważne ,lepiej się pracuje gdy otaczają nas ciepłe barwy .
    Cytuj
  • jik7008 7 lut 2014, 9:06
    to może okazać się dobrym pomysłem, tylko trzeba dobrać jakiś estetyczny motyw, albo jakaś firmowa grafika?
    Cytuj
  • emgielka 11 lut 2014, 15:18
    Bardzo dobrze zaakcentować wystrój można lampą do biura. Bardzo eleganckie i ładne mają w http://passioni.pl/pl/6-lampy-do-biura . Moja koleżanka sobie jedną z tych kupiła właśnie do biura i bardzo fajnie to wygląda. Lampa ogółem jest ciekawym dodatkiem do wnętrza i przydatnym uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum